viem ze sa tu zas niekto do mna obuje ale vytrieskala som syna,aj mi je to luto ale nevedel sa uz vpratat do koze,ale ukludnil sa uz a ja tiez🙂
neboj neuskodi..
21. nov 2012
výchovná nikomu neublíži...
21. nov 2012
aj ja mu sem tam capnem
21. nov 2012
timotejka13
autor@lenka7477 ja viem ale aspon sa ukludnil konecne uz sa to nedalo vydrzat snim a fakt pomohlo🙂
21. nov 2012
timotejka13
autor@gerci90 no a ved som neni prva ani posledna sem tam musi byt🙂
21. nov 2012
je to normalne ja mojmu kazdy den dam ked sa nevie spravat tak co ine 🙂
21. nov 2012
tak som bola aj ja vychovana, a teraz za kazdu bitku rodicom dakujem 🙂
21. nov 2012
niekedy to treba🙂
21. nov 2012
fiha to pekne od teba že sa ktomu este priznas :D