icon

viem ze sa tu zas niekto do mna obuje ale vytrieskala som syna,aj mi je to luto ale nevedel sa uz vpratat do koze,ale ukludnil sa uz a ja tiez🙂

avatar

fiha to pekne od teba že sa ktomu este priznas :D

21. nov 2012
avatar

neboj neuskodi..

21. nov 2012
avatar

výchovná nikomu neublíži...

21. nov 2012
avatar

aj ja mu sem tam capnem

21. nov 2012
avatar

@lenka7477 ja viem ale aspon sa ukludnil konecne uz sa to nedalo vydrzat snim a fakt pomohlo🙂

21. nov 2012
avatar

@gerci90 no a ved som neni prva ani posledna sem tam musi byt🙂

21. nov 2012
avatar

je to normalne ja mojmu kazdy den dam ked sa nevie spravat tak co ine 🙂

21. nov 2012
avatar

tak som bola aj ja vychovana, a teraz za kazdu bitku rodicom dakujem 🙂

21. nov 2012
avatar

niekedy to treba🙂

21. nov 2012