Ahojte, oznamujeme všerkým ktorý nám velmi, velmi držali palčeky,že od včera sme už DOMA.Zvládli sme operáciu ULZIBAT.Ešte v stredu na konzultácií vyzeralo tak ,že nás nebu operovat,ale vo štvrtok anesteziolog rozhodol,že nás na sálu zoberie,ale musime byt 24 hod. v nemocnici. Takže sme tam strávili aj noc, nič nespali ,ale všetko bolo OK. Timejka má na tele 16 vpichov,8 na nožkach,6 na ručkach a 2 na trupe.O rok by sme si to mali ešte zopakovat.
A prosim ta, kde ste ju absolvovali, nam ju odporucaju tak o rok..
Aha uz som sa docitala.. Ze uz ju robia aj na kramaroch v BA. Skore zotavenie malickej 🙂
chudatko take male co si uz musi vytrpet az mi je do placu.drzte sa obe a malej posielam vela vela sil nech sa drzi.
prosím máš ešte papiere na 2 percentá?




čo za chorobu ste riešili? Inak prajem skoré uzdravenie babulke 🙂