Viete mi zo skusenosti poradit nejake dobre hracky pre cca pol ročné babo?
Oball na ten styl je ich vela
31. mar 2016
Tundi u nas vyhrava farebny vankus,takisto flasa od mineralky a obaly od keksov...nech sa to ligoce a nech to susti a maly je spokojny🙂
31. mar 2016
Hrajuci domcek s klavesami,a vsetky take jednoduche hraajuce veci su top....saamozrejme plastove misky pohare,:D
1. apr 2016

flasa od mineralky a v nej zopar fazuliek 🙂