Ktoré hrnce z Tescomi by ste odporučili?
Home profi, ambition, viva, alebo aké sú ešte....
Ďakujem
Aj ja mam Presto...uz 12 tokov a sú ako nove..teraz si idem prikúpiť dalsie
20. sep 2024
Ja mam home profil 15r a sú ako nove (a áno, varim denne 😅)
20. sep 2024
Ja mám Vision a prezident Stone,pecka ,Vision mám už 16 rokov a ako nové stale
20. sep 2024
tinaslukaskom
autor20. sep 2024
tinaslukaskom
autorTieto oplatí sa?
20. sep 2024
@tinaslukaskom aj ja ich mam a za mna super, odporucam
20. sep 2024
tinaslukaskom
autor@lietajucikoberec aj v nich mixujete? Nemajú poškodenie? 🙂
20. sep 2024
@tinaslukaskom mixujem polievku tycovym ponornym, ale nedavam to samozrejme az na dno hrnca a je ok
20. sep 2024
Ja mam tulip 24 rokov. .
20. sep 2024
Túlip 17 rokov, Stone rok a 👌❤️
20. sep 2024
@tinaslukaskom v home profil kludne môžeš mixovat
20. sep 2024
Pripnem sa
20. sep 2024

Ja mám Tescoma Presto