icon

23 dni do porodu. Pane Boze. Obchadza ma panika. Ale ze brutalna... Nic nemam pripravene, postielka je este na povale... a okrem toho, este stale nemame mienko pre nase chlapciatko. Dajte nejake typy, ak sa niekto nahodou trafi, poslem mu ked uz bude po vsetkom tisic stdiecok ❤

avatar

Btw :D o tri dni to zrejme na mna pride v nemocke a tiez bez mena cize v pohode 😄😹

31. okt 2016
avatar

Samuel (toho mám doma)...Sebastián..

31. okt 2016
avatar

Adam, Hugo, Richard

31. okt 2016
avatar

Matusko

31. okt 2016
avatar

My mame Alexa 😉

31. okt 2016
avatar

Adelka & Radko 😊

31. okt 2016
avatar

už sa ti to veru kráti pomaličky. :D Neboj určite všetko postíhaš :D a meno mne sa hrozne páči Dárius alebo Filip

31. okt 2016
avatar

Mienko 😂 to uz ake zdrobneniny su 😖 nech ti to dobre dopadne a vyber nejaké pekne "mienko" 😉

31. okt 2016
avatar

@mirusqa uz mi sibe z toho 😅

31. okt 2016
avatar

Damian, Hugo, Matus, Andrej

31. okt 2016
avatar

David

31. okt 2016
avatar

Dárius

31. okt 2016
avatar

Oliver

31. okt 2016
avatar

Damian

31. okt 2016
avatar

Matusko 🙂

31. okt 2016
avatar

Timur 😊

31. okt 2016
avatar

Dominik, Timotej, Patrik

31. okt 2016
avatar

Ondrej 😊

31. okt 2016
avatar

My mame Huga 😊

31. okt 2016
avatar

Mi budeme mať Tobiasa ❤

31. okt 2016
avatar

Jedna u nas ma Alan-a a je to celkom zaujimave paci sa mi a siroko daleko nema menovca 🙂

31. okt 2016
avatar

Luboško, Miško, Radko, Matúško, Marek 🙂

31. okt 2016
avatar

@n0mi no moja zlata, to ako ja s adelkou 🙂

31. okt 2016
avatar
31. okt 2016
avatar

Matej 🙂

31. okt 2016
avatar

Samko ☺

31. okt 2016
avatar

Daj po tatinovi 🙂

31. okt 2016
avatar

Ak budeme mat chlapca,tak asi Matej.Ale zvazujem Alex,Adam,..A hrozne sa mi paci Hugo,ale to mi zamietli.

31. okt 2016
avatar

Oskar 🙂

31. okt 2016
avatar

Tiez sme sa nevedeli rozhodnut...pacil sa Timur Gregor co sa vobec nepacilo tatinovi...a nakoniec je to Ondrej ani neviem ako ma to napadlo no bolo to na poslednu chvilu cestou do porodnici pomedzi kontrakcie🙂...asi sk to maly vypytal sam🙂...vobec nelutujem je eto pekne slovenske meno

31. okt 2016
avatar

Šimonko

31. okt 2016
avatar

@annak7 Gregor sa mi velmi pacilo 🙂

31. okt 2016
avatar

tobiáš, tomáš, tadeáš, timotej, teodor 🙂
toť naša "zostava" 😇😍

31. okt 2016
avatar

Ondrej, Filip, Jonáš

31. okt 2016
avatar

Daniel

31. okt 2016
avatar

Damian, Oliver, Tobias 😉

31. okt 2016
avatar

@magimary Timka chce Adelka 🙂

31. okt 2016
avatar

Tomasko 🙂

31. okt 2016
avatar
31. okt 2016
avatar

Jakub

31. okt 2016
avatar

Tomasko 😉

31. okt 2016
avatar

Bruno❤

31. okt 2016
avatar

U nas chalani Robin Tadeas Denis a teraz pribudol Lukas a keby ze som mala este jedno babo co uz nemozme mat tak by bol Simon bez makcena... a mojej zakaznicke sa v sobotu narodil Florian... take nevsedne

31. okt 2016
avatar

Tadeaš, Miško, Riško, Timko, Šimonko, Lukáš

31. okt 2016
avatar

Mne sa straaaasne paci Richard😍posobi to meno na mna tak vznesene😊Ale samozrejme,ze chlap mi to okamzite zatrhol a nakoniec mame Ondrika.A este sa mi paci Adrian.Take tie momentalne moderne mena sa mne osobne vobec nepacia

31. okt 2016
avatar

Ja ťa len ukludnim, my sme meno vyberali az na pôrodnej sále a postieľku tato skladal kým som bola v porodnici😀 tak nie si na tomto až tak zle🙂

31. okt 2016
avatar

Davidko 🙂

31. okt 2016
avatar

My čakáme chlapčeka tiež mám 23 dní do pôrodu a bude sa volať Danielko 😍

31. okt 2016
avatar

@kittyjuliette Richard sa paci aj nam🙂 Len Riško uz menej :(

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka Risko sa veru ani mne nepaci,ale aj tak,keby som naaaaahodou este niekedy mala dieta-teda syna samozrejme😂,tak urcite by som si vydupala Richarda.Ale to uz asi len vo sne

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka Jakubko❤ Lukasko❤

31. okt 2016
avatar

@kittyjuliette
@tinka.binkane risko aj richard evokuje rozpravku " vevericiak risko 😀" 😅 aj richarda budu volat risko. Cele zle 🙂 a novodobo moderne lujza mi pride ako pre staru tetku 🙂 peace

31. okt 2016
avatar

My máme Jakubka, ale paci sa mi este Dominik, Michal, Tobias

31. okt 2016
avatar

@lucinkab to mas tazko,kazdemu nejake ine meno evokuje nieco nie moc pekne.Ty si napisala Davida a to zas mne sa absolutne nepaci.Akoze niekto "davi"-grcia ma hned napadne

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka ake mas priezvisko? To robi vela pri vybere mena aspon u mna ;)

31. okt 2016
avatar

@kittyjuliette dávid a nie davi 🙂 sa vravi ze pri vybere mena clovek zisti kolko ludi nema rad 😀

31. okt 2016
avatar

@lucinkab ale to je fakt svata pravda😂a cim je clovek starsi,tym viac ludi pozna a tym padom viac mien ma fixovanych na nejakych ludi😅

31. okt 2016
avatar

Ja som pri treťom mala dievčenské adelka a chlapčenské Michal 😉

31. okt 2016
avatar

Eduard 🙂 to mam v plane dat raz ja... ale paci sa mi aj Liam,Noah,Nathaniel,Matej,

31. okt 2016
avatar

@ada1981 Ondreja a Filipa mam aj aj

31. okt 2016
avatar

ja som dost ovplyvnená menami,lebo ucim a spoznavam vela detí a spravne sa hovori nomen is omen, mne sa strasne pacilo Zoran,a riesili sme medzi kontrakciami🙂 ale mame baby. este strasne slovenské Juraj, Ondrej uz bolo spomenute, Šimon,ale chuda to by mal pri sebe aj meniny a nar- ja osobne som vyberala,aby mali rozostupy medzi sviatkami,aby sa tesili,nie naraz cca mesiac rozdiel,ale to som ja🙂

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka ak by moj manzel nerozhodoval resp. schvaloval mena a nechal to na mna tam mame Gregora urcite....ale ako som spominala aj Ondrej je krasne...zatial same pozitivne ohlasy

31. okt 2016
avatar

@annak7 to ma napadlo ako prve co sa mi pacia 🙂 a este vela inych napr Adam, Michael, Lukas

31. okt 2016
avatar

@lucinkab kazdemu evokuje nieco ine 😂😂 ako sa volaju tvoje ratolesti?

31. okt 2016
avatar

Moja sestra má Ondreja 👍. Keďže moja malá má netradičné meno s x, keby sme mali druhé, tak asi by bol Felix.

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka mam iba jednu zatial a to Sarah a druha bude bud Rebeka alebo David

31. okt 2016
avatar

My sme vyberali Patrik, Andrej, Martin. Vyhral to Patrik. Narodil sa v novembri. Tak sme nechceli, aby mal vsetky sviatky pokope.

31. okt 2016
avatar

my mame Milosa a Mareka najstarsi je po manzelovi

31. okt 2016
avatar

Alexander.....to sa aj celkom hodi k tvojej Adelke.....ja mam doma Akexandra a keby msm niekedy dievcatko tak prave Adelka je prva na zozname. Alexov je vela, ale Alexandra nepoznam v okoli ziadneho 👶

31. okt 2016
avatar

Andrej 🙂

31. okt 2016
avatar

Mne sa paci Teo. A doma mám adamka a Patrika

31. okt 2016
avatar

My mame doma Karolka 🙂 Volam ho Karinko alebo Kajko ..

31. okt 2016
avatar

@maminkalubka aj mne sa paci Teo 🙂

31. okt 2016
avatar

Ja mam Tomáška 🙂

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka ale cisto iba teo,ziadny teodor. ja som ho chcela ale muz frflal tak mame adamka

31. okt 2016
avatar

Ja mam Ondra, ale do uvahy prichadzal este Erni (Ernest), Urbi (Urban), Anton a Albert

31. okt 2016
avatar

Jaj a v mojom okoli sa v poslednom case narodil Janko, Ferko a Jurko 🙂

31. okt 2016
avatar

Jakub, Theodor (Teo), Filip

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka ked cakala dcera maleho, pacilo sa mi Mateo...nakoniec dali Matiasa, celkom som sa zasmiala, ked pre druheho tento rok vybrali meno Teo...takze to vlastne vyslo, mame Mateo duo 🙂)))))

31. okt 2016
avatar

@tinka.binka zlatíčko, my sme pre Terezku kupovali postieľku cestou z pôrodnice.... žiadny stres, žiadnu paniku 😀 Ale na druhej strane, meno som pre dievčatko mala vybrané dlhých 15 rokov 🙂 a chlapček... Valentínko... to mi ide k Tvojmu nicku 🙂

31. okt 2016
avatar

u nás vybrala dcérka 🙂 keď som čakala malého tak fičala na Perinbabe.. a veľmi túžila mať doma bračeka brčkavého blonďatého Jakuba z neba 🙂 a veru do roka a pol mal nás Jakub brčkavé blonďaté vlásky 😀

31. okt 2016
avatar

Alanko.😊

31. okt 2016
avatar
31. okt 2016
avatar

@elmelpel Aj Adelka mala byt Terezka, po mojej babicke najlepsej na svete 🙂 No nakoniec sme sa rozhodli, ze bude jedinecna a hotovo 🙂

31. okt 2016
avatar

@maminkalubka mne by sa pacilo Adelka a Adamko, ale Adamkov je veeela :(

31. okt 2016
avatar

Mi mame doma Alexeja,Sebastiana ale pekne je Fabian a Kristof alebo Christopher

31. okt 2016
avatar

Presne viem ako sa citis 😊 bola som na tom uplne rovnako.. meno sa mi nepacilo skoro ziadne, no nakoniec sme vybrali Teodor...

1. nov 2016
avatar

@tinka.binka mne sa ani nezdá. V našej škôlke je len jeden adam,aj to nás. Aj medzi deťmi čo chodíme sú neni žiadny adamovia

1. nov 2016
avatar

Aleš 😉

1. nov 2016
avatar

@maminkalubka rok 2015, najviac sa narodilo:

1. nov 2016
avatar

@dolce__vita Alesko je pekne 🙂

1. nov 2016
avatar

Ja mám síce Lukaška ale (možno ešte raz bude aj) Martinko je moj🔝

1. nov 2016
avatar

@magimary Teodorka mame aj my

1. nov 2016
avatar

@tinka.binka ja Ti len napisem mena mojich syncekov...Samuel, Teodor, Maxim

1. nov 2016
avatar

@blbovina Teo a Maxim su v uzsom vybere aj u nas ❤

1. nov 2016
avatar

@nanca5 Martinko je nas tatinko 🙂

1. nov 2016
avatar

@tinka.binka a nemôže byť po tatovi?

1. nov 2016
avatar

Ja mam Tristana..a planujem dalsie Liam

1. nov 2016
avatar

@tinka.binka toto viem ale v našom okolí neni žiadny adam. Ešte sa má aj mužova rodina pýtala čo sme dali za zvláštne meno,také netypické podľa nich

1. nov 2016
avatar

@maminkalubka Ved to je samozrejme uplne na vas, keby aj co bolo 🙂 Svagrina ma Sofinku a to je vraj najpopularnejsie zenske meno v hostorii - a no a co. Len ja by som radsej nieco nie tak velmi popularne..

1. nov 2016
avatar

Róbert

1. nov 2016
avatar
1. nov 2016
avatar

My máme Dáriusa a voláme ho Darko, Daruško, Dáriusko alebo Darček 🎁 ❤

2. nov 2016
avatar

Prve co ma napadlo bol Hugo 🙂

4. nov 2016
avatar

Marko 😊

6. nov 2016
avatar

markus, alex, adam, tobias, matej

14. nov 2016