23 dni do porodu. Pane Boze. Obchadza ma panika. Ale ze brutalna... Nic nemam pripravene, postielka je este na povale... a okrem toho, este stale nemame mienko pre nase chlapciatko. Dajte nejake typy, ak sa niekto nahodou trafi, poslem mu ked uz bude po vsetkom tisic stdiecok ❤
Samuel (toho mám doma)...Sebastián..
Adam, Hugo, Richard
Matusko
My mame Alexa 😉
Adelka & Radko 😊
už sa ti to veru kráti pomaličky. :D Neboj určite všetko postíhaš :D a meno mne sa hrozne páči Dárius alebo Filip
Mienko 😂 to uz ake zdrobneniny su 😖 nech ti to dobre dopadne a vyber nejaké pekne "mienko" 😉
@mirusqa uz mi sibe z toho 😅
Damian, Hugo, Matus, Andrej
David
Dárius
Oliver
Damian
Matusko 🙂
Timur 😊
Dominik, Timotej, Patrik
Ondrej 😊
My mame Huga 😊
Mi budeme mať Tobiasa ❤
Jedna u nas ma Alan-a a je to celkom zaujimave paci sa mi a siroko daleko nema menovca 🙂
Luboško, Miško, Radko, Matúško, Marek 🙂
@n0mi no moja zlata, to ako ja s adelkou 🙂
Adam 😊
Matej 🙂
Samko ☺
Daj po tatinovi 🙂
Ak budeme mat chlapca,tak asi Matej.Ale zvazujem Alex,Adam,..A hrozne sa mi paci Hugo,ale to mi zamietli.
Oskar 🙂
Tiez sme sa nevedeli rozhodnut...pacil sa Timur Gregor co sa vobec nepacilo tatinovi...a nakoniec je to Ondrej ani neviem ako ma to napadlo no bolo to na poslednu chvilu cestou do porodnici pomedzi kontrakcie🙂...asi sk to maly vypytal sam🙂...vobec nelutujem je eto pekne slovenske meno
Šimonko
@annak7 Gregor sa mi velmi pacilo 🙂
tobiáš, tomáš, tadeáš, timotej, teodor 🙂
toť naša "zostava" 😇😍
Ondrej, Filip, Jonáš
Daniel
Damian, Oliver, Tobias 😉
@magimary Timka chce Adelka 🙂
Tomasko 🙂
David
Jakub
Tomasko 😉
Bruno❤
U nas chalani Robin Tadeas Denis a teraz pribudol Lukas a keby ze som mala este jedno babo co uz nemozme mat tak by bol Simon bez makcena... a mojej zakaznicke sa v sobotu narodil Florian... take nevsedne
Tadeaš, Miško, Riško, Timko, Šimonko, Lukáš
Mne sa straaaasne paci Richard😍posobi to meno na mna tak vznesene😊Ale samozrejme,ze chlap mi to okamzite zatrhol a nakoniec mame Ondrika.A este sa mi paci Adrian.Take tie momentalne moderne mena sa mne osobne vobec nepacia
Ja ťa len ukludnim, my sme meno vyberali az na pôrodnej sále a postieľku tato skladal kým som bola v porodnici😀 tak nie si na tomto až tak zle🙂
Davidko 🙂
My čakáme chlapčeka tiež mám 23 dní do pôrodu a bude sa volať Danielko 😍
@kittyjuliette Richard sa paci aj nam🙂 Len Riško uz menej :(
@tinka.binka Risko sa veru ani mne nepaci,ale aj tak,keby som naaaaahodou este niekedy mala dieta-teda syna samozrejme😂,tak urcite by som si vydupala Richarda.Ale to uz asi len vo sne
@tinka.binka Jakubko❤ Lukasko❤
@kittyjuliette
@tinka.binkane risko aj richard evokuje rozpravku " vevericiak risko 😀" 😅 aj richarda budu volat risko. Cele zle 🙂 a novodobo moderne lujza mi pride ako pre staru tetku 🙂 peace
My máme Jakubka, ale paci sa mi este Dominik, Michal, Tobias
@lucinkab to mas tazko,kazdemu nejake ine meno evokuje nieco nie moc pekne.Ty si napisala Davida a to zas mne sa absolutne nepaci.Akoze niekto "davi"-grcia ma hned napadne
@tinka.binka ake mas priezvisko? To robi vela pri vybere mena aspon u mna ;)
@kittyjuliette dávid a nie davi 🙂 sa vravi ze pri vybere mena clovek zisti kolko ludi nema rad 😀
@lucinkab ale to je fakt svata pravda😂a cim je clovek starsi,tym viac ludi pozna a tym padom viac mien ma fixovanych na nejakych ludi😅
Ja som pri treťom mala dievčenské adelka a chlapčenské Michal 😉
Eduard 🙂 to mam v plane dat raz ja... ale paci sa mi aj Liam,Noah,Nathaniel,Matej,
ja som dost ovplyvnená menami,lebo ucim a spoznavam vela detí a spravne sa hovori nomen is omen, mne sa strasne pacilo Zoran,a riesili sme medzi kontrakciami🙂 ale mame baby. este strasne slovenské Juraj, Ondrej uz bolo spomenute, Šimon,ale chuda to by mal pri sebe aj meniny a nar- ja osobne som vyberala,aby mali rozostupy medzi sviatkami,aby sa tesili,nie naraz cca mesiac rozdiel,ale to som ja🙂
@tinka.binka ak by moj manzel nerozhodoval resp. schvaloval mena a nechal to na mna tam mame Gregora urcite....ale ako som spominala aj Ondrej je krasne...zatial same pozitivne ohlasy
@lucinkab kazdemu evokuje nieco ine 😂😂 ako sa volaju tvoje ratolesti?
Moja sestra má Ondreja 👍. Keďže moja malá má netradičné meno s x, keby sme mali druhé, tak asi by bol Felix.
@tinka.binka mam iba jednu zatial a to Sarah a druha bude bud Rebeka alebo David
My sme vyberali Patrik, Andrej, Martin. Vyhral to Patrik. Narodil sa v novembri. Tak sme nechceli, aby mal vsetky sviatky pokope.
my mame Milosa a Mareka najstarsi je po manzelovi
Alexander.....to sa aj celkom hodi k tvojej Adelke.....ja mam doma Akexandra a keby msm niekedy dievcatko tak prave Adelka je prva na zozname. Alexov je vela, ale Alexandra nepoznam v okoli ziadneho 👶
Andrej 🙂
Mne sa paci Teo. A doma mám adamka a Patrika
My mame doma Karolka 🙂 Volam ho Karinko alebo Kajko ..
@maminkalubka aj mne sa paci Teo 🙂
Ja mam Tomáška 🙂
@tinka.binka ale cisto iba teo,ziadny teodor. ja som ho chcela ale muz frflal tak mame adamka
Ja mam Ondra, ale do uvahy prichadzal este Erni (Ernest), Urbi (Urban), Anton a Albert
Jaj a v mojom okoli sa v poslednom case narodil Janko, Ferko a Jurko 🙂
Jakub, Theodor (Teo), Filip
@tinka.binka ked cakala dcera maleho, pacilo sa mi Mateo...nakoniec dali Matiasa, celkom som sa zasmiala, ked pre druheho tento rok vybrali meno Teo...takze to vlastne vyslo, mame Mateo duo 🙂)))))
@tinka.binka zlatíčko, my sme pre Terezku kupovali postieľku cestou z pôrodnice.... žiadny stres, žiadnu paniku 😀 Ale na druhej strane, meno som pre dievčatko mala vybrané dlhých 15 rokov 🙂 a chlapček... Valentínko... to mi ide k Tvojmu nicku 🙂
u nás vybrala dcérka 🙂 keď som čakala malého tak fičala na Perinbabe.. a veľmi túžila mať doma bračeka brčkavého blonďatého Jakuba z neba 🙂 a veru do roka a pol mal nás Jakub brčkavé blonďaté vlásky 😀
Alanko.😊
Adam
@elmelpel Aj Adelka mala byt Terezka, po mojej babicke najlepsej na svete 🙂 No nakoniec sme sa rozhodli, ze bude jedinecna a hotovo 🙂
@maminkalubka mne by sa pacilo Adelka a Adamko, ale Adamkov je veeela :(
Mi mame doma Alexeja,Sebastiana ale pekne je Fabian a Kristof alebo Christopher
Presne viem ako sa citis 😊 bola som na tom uplne rovnako.. meno sa mi nepacilo skoro ziadne, no nakoniec sme vybrali Teodor...
@tinka.binka mne sa ani nezdá. V našej škôlke je len jeden adam,aj to nás. Aj medzi deťmi čo chodíme sú neni žiadny adamovia
Aleš 😉
@maminkalubka rok 2015, najviac sa narodilo:
@dolce__vita Alesko je pekne 🙂
Ja mám síce Lukaška ale (možno ešte raz bude aj) Martinko je moj🔝
@tinka.binka ja Ti len napisem mena mojich syncekov...Samuel, Teodor, Maxim
@blbovina Teo a Maxim su v uzsom vybere aj u nas ❤
@nanca5 Martinko je nas tatinko 🙂
@tinka.binka a nemôže byť po tatovi?
Ja mam Tristana..a planujem dalsie Liam
@tinka.binka toto viem ale v našom okolí neni žiadny adam. Ešte sa má aj mužova rodina pýtala čo sme dali za zvláštne meno,také netypické podľa nich
@maminkalubka Ved to je samozrejme uplne na vas, keby aj co bolo 🙂 Svagrina ma Sofinku a to je vraj najpopularnejsie zenske meno v hostorii - a no a co. Len ja by som radsej nieco nie tak velmi popularne..
Róbert
@tinka.binka Teo 🙂
My máme Dáriusa a voláme ho Darko, Daruško, Dáriusko alebo Darček 🎁 ❤
Prve co ma napadlo bol Hugo 🙂
Marko 😊
markus, alex, adam, tobias, matej


Btw :D o tri dni to zrejme na mna pride v nemocke a tiez bez mena cize v pohode 😄😹