Banská Bystrica rano som mala -18,teraz je uz -16
Laupen -14, pocitovo -12 slnecno
Holic este pred cca. hodinkou -16, teraz uz svieti slniecko, tak -12
v TT mame -12 °C
Kysuce rano - 22 teraz uz aj trochu slniecko - 14
Rožňava - slnečno, bez snehu, - 8
U nás -18 kosa neskutočná a ja idem do obchodu 😂
Brezova pod Bradlom - 15,8°C ukazuje nasa domaca meteostanica
Poprad -24, teraz -18
Prievidza -16 ale mobil piše -20 😀
-4 🙂
-12, pocitovo -19, Ba
NMnV -19, brrrrrrrrr
Košice - 14
Poprad -26
BA,širšie centrum -11,4
vinicne -12.5
DS okres len -12
Košice -14 °C ... 😢
Revúca -15
Orava-Námestovo -26° 🤗
Zilina -19
Ziar nad Hronom -13
Košice ráno -16 momentálen -14
@8radushka8 mme.ukazuje zh -17
Na mobile mám ale -21 :D
@kukujka ja mobil -21 a meterostanica čo mame doma -13
Na pol ceste medzi levice a sturovo Uz len 12🙂 rano bolo18
slnecno -17, pocitova -24, NMnV
ešte jedna otázka 🙂 ako uložím takto foto z mobilu :D ja to neviem :D
@kukujka
Trenčín -17, pocitovo -25 😁
@8radushka8 snímka obrazovky. Ja mám ikonu, keď potiahnem lištu dole
Nitra -13
@ynda ja tam také nič nemám :(
U nas -21 teraz uz -18,5 necpaly (okres martin)
Nová Dubnica -17stupňov
Pov.bystrica rozkvet o 5,30 h.rano -21' ,teraz 10,37 h.-14'❄⛄
Partizanske -11.5
@8radushka8 hore na mobile otvorim.listu tam mam aj moznosti zapnut wifi,bluetooth,gps a podobne mam.tam aj obrazok fotaka -snimka obrazovky len na to kliknem a odfoti to obrazovku neviem aky mas mobil mozes to mat inde ja mam.huawei
@kukujka mám J5 samsung a nič také tam neni :( otvorím lištu a tam mám wifi gps, zvuk blutooth a takéto ale foták nee...
@8radushka8 pozri cez google ako urobit screenshot alebo printscreen na tvojom mobile 🙂
@tinka.binka kuknem dakujem 🙂
Poprad - slniecko -20
@tinka.binka mááám to :D bolo treba stlačit foták a hlavné tlačítko naraz :D
Cabaj-Capor aktualne -13,ale rano bolo tiez -15
Ahoj si z Ivanky pri Nitre?😊😉
Ja tiež tak stúpne tak isto,ale pocitovo sa mi zdá že aj viac😊😊😊
Ráno som bola v obchode pešo a až kým som došla domov som mala úplne zamrznute uši 😊
Cadca - 23 .Orava som niekde videla az -32
U nas na orave dnes v oravskej lesnej
Rano o 6_7h.krd mal po vsetkom tak sa triasol ze ja som ho dala pod bundu a vobec neprotestoval.😀
-21
Viedeň -7
Trnavaa najteplejšie ?!
Okolie popradu -21
Rusovce-Bratislava -12 akurat sme sa vratila z Jazera 🙂
okres KE -13😟
Zilina -13
u nas v Michalovciach rano o 8.00 -19 a teraz o pol druhej -14. ale pocitovo je viac. boli sme chvilu na prechadzku🙂
V Hlohovci a okolie
Momentálně v čadci -18
Ziar nad hronom podla meteostanice -13°C
Pov.bystrica/rozkvet -18°

Irsko +10 a prsi nam 😊
Krasny vikend dievcata! 🙂
@mayka84, @viera77, @stastna17, @jajjushka, @alenka2812, @sense, @dudus50, @barboorka, @hanka55, @sanym, @petuskaa1, @micaaa, @casy, @katkamario, @lara6, @oriesocek, @lucialia, @misenka88, @diadiana, @vierocka99, @helencek, @m_, @katka79daniel, @janulik1997, @anulka0206, @pupina14, @ynda, @zuzna08, @8radushka8, @radkatalajkova, @evusicek, @kukujka, @tunzal, @janulienka78, @daniela.ho, @lila6452, @deli06, @bubiky, @ivka1404, @vonava007, @lubica46, @merikac, @tinka.binka, @marhulka2007, @katinka1987, @fate_girl, @bibi_adka, @emma888, @kvetka6390, @sarita20, @luciaamarek0, @zuzankasm, @konnicek, @alex2201, @atota, @maya_zilina, @majba, @1978martina, @jana889998, @9555058645, @mimaseliskou
@tinka.binka ďakujem
💙 asi od teba že?
Dakujem za ❤
@tinka.binka milacku dakujeeem
dakujeeeem
Ďakujem 🙂
Dakujem za ❤jedno leti s5
@tinka.binka ďakujem 🙂
Ďakujem ☺☺
dakujeeeeem 😘
Ďakujem 🙂
Dakujem za srdca predpokladam ze odtialto
Dakujem aj tebe 😉
@tinka.binka dakujem za srdiecka.pa















U nas svätý jur (bratislava) -13 ale pocitovo pise -20 😁