Baby, skúsim aj tu 🙂 Možno motyka vystrelí, neposúva niekto nááááááhodou túto vestičku, S-ko? Je to Tchibo, z minuloročnej kolekcie, prosííííííííím 🙂
inak v tescu maju skoro taku istu ,ak by pomohlo 🙂
@popelka5000 pojdem pozriet 🙂 dakujem 🙂
Bonprix ma podobnu tiez.
inak v tescu maju skoro taku istu ,ak by pomohlo 🙂