a je neskutocne dobra!!!! Ivet raw mozem len odporucit, mnaaaaam mnaaaa, mnaaaaa okrem tych hnedych som tusim vsetky uz ochutnala
mňam 😝
No ako stvorena pre mna a aj sviecky sedia na dnesok 😂😂😂😂
Mala som ju odporucam 👌
Krásne ranko veru aj ja by som si dala mňam vyzerá krásne 😇
nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
daj recept
Juuj mnaam 🙂
@tinka.binka dezerty od Ivet mozem len odporucat
Wau paradna👍🍰brala by som torticku aj ten vek😄😊
Mňam🙂🙂, z každého rožka troška🙂, neodolateľná🙂
@stella_star aká je cca cena?
bolo by vhodne uvadzat aj autorku, ked uz pouzivas jej fotku
@mija22 v prvom rade ahoj 🙂 ja som na fotografiu natrafila niekde, kde autorka uvadzana nebola a mozno by bolo vhodne, keby si si precitala ostatne komentare, vsimla by si si, ze autorka je tu uvedena 🙂
@tamichloe cca 40€
@stella_star
@epsonka45 dost baby,no byzera to az zo 6tort
za kvalitu sa plati. hlavne je , ze ona pouziva naozaj cerstve a kvalitne suroviny. tie nie su zadarmo

👌 vau