icon

Dobre sobotne ranecko 🙂 Co hovorite na takuto raw narodeninovu tortu? No ja by som ju brala vsetkymi desiatimi, vyzera uuuuuuuuuzasne! 🙂

avatar

👌 vau

31. okt 2015
avatar

a je neskutocne dobra!!!! Ivet raw mozem len odporucit, mnaaaaam mnaaaa, mnaaaaa okrem tych hnedych som tusim vsetky uz ochutnala

31. okt 2015
avatar

mňam 😝

31. okt 2015
avatar

No ako stvorena pre mna a aj sviecky sedia na dnesok 😂😂😂😂

31. okt 2015
avatar

Mala som ju odporucam 👌

31. okt 2015
avatar

Krásne ranko veru aj ja by som si dala mňam vyzerá krásne 😇

31. okt 2015
avatar

nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

31. okt 2015
avatar

daj recept

31. okt 2015
avatar

Juuj mnaam 🙂

31. okt 2015
avatar

@tinka.binka dezerty od Ivet mozem len odporucat

31. okt 2015
avatar

Wau paradna👍🍰brala by som torticku aj ten vek😄😊

31. okt 2015
avatar

@domi1911 Vsetko najlepsie🎂..posielam💙

31. okt 2015
avatar

@gerii79 jeejda dakujem pekne 😊

31. okt 2015
avatar

Mňam🙂🙂, z každého rožka troška🙂, neodolateľná🙂

31. okt 2015
avatar

@stella_star aká je cca cena?

31. okt 2015
avatar

@gerii79 ja vek😃torta by bola bonus 😀

31. okt 2015
avatar
31. okt 2015
avatar

bolo by vhodne uvadzat aj autorku, ked uz pouzivas jej fotku

1. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@mija22 v prvom rade ahoj 🙂 ja som na fotografiu natrafila niekde, kde autorka uvadzana nebola a mozno by bolo vhodne, keby si si precitala ostatne komentare, vsimla by si si, ze autorka je tu uvedena 🙂

1. nov 2015
avatar
1. nov 2015
avatar

@tamichloe okolo40 eur co som jej pisala

1. nov 2015
avatar

@stella_star
@epsonka45 dost baby,no byzera to az zo 6tort

1. nov 2015
avatar

za kvalitu sa plati. hlavne je , ze ona pouziva naozaj cerstve a kvalitne suroviny. tie nie su zadarmo

1. nov 2015