Ahoj a ja ani neviem ze RAJO ma nieco take😠urcite ochutname dakujem za typ❤
3. nov 2016
tinka.binka
autor@qidko určite ochutnaj, ale pozor, varujem, že sú vysoko návykové 🙂 Teda aspoň u mňa, ja som si normálne dávala jeden denne keď ich začali vyrábať 🙂
3. nov 2016
@tinka.binka Unas RAJO leti tak myslim ze aj to sa uchyti😝
3. nov 2016
@tinka.binka akurat som si ho kupila 🙂
3. nov 2016
je výborný, ale malo sa meniť zloženie, lebo aj napriek tomu, že má názov fit, obsahuje veľa cukru
3. nov 2016
Su uuuzaasne 🔝
3. nov 2016
Aj môj manzelik ho miluje
4. nov 2016

#rajo