icon

Hm, dávno som nemala tento tvaroh, normálne mi naň slinka vybehla, ako si pozerám fotky, na ten citrusový 🙂 Asi sa pojdem prejst do potravin 🙂 ❤👏😅

avatar
3. nov 2016
avatar

Ahoj a ja ani neviem ze RAJO ma nieco take😠urcite ochutname dakujem za typ❤

3. nov 2016
avatar

@qidko určite ochutnaj, ale pozor, varujem, že sú vysoko návykové 🙂 Teda aspoň u mňa, ja som si normálne dávala jeden denne keď ich začali vyrábať 🙂

3. nov 2016
avatar

@tinka.binka Unas RAJO leti tak myslim ze aj to sa uchyti😝

3. nov 2016
avatar

@tinka.binka akurat som si ho kupila 🙂

3. nov 2016
avatar

je výborný, ale malo sa meniť zloženie, lebo aj napriek tomu, že má názov fit, obsahuje veľa cukru

3. nov 2016
avatar

Su uuuzaasne 🔝

3. nov 2016
avatar

Aj môj manzelik ho miluje

4. nov 2016