Hmmmm, čo to bude až to bude? Čo myslite? #koooopec_srdiecok #rajo
Kysnuty kolac? 😊
24. jan 2018
Kde si prosim ta kupila to mlieko ?
24. jan 2018
Keby tam bola ešte múka, cukor tak možno palacinky? 🙂
24. jan 2018
drožďová nátierka?
24. jan 2018
Lievance, resp "dolky", ako my voláme kysnuté lievance. 🙂
24. jan 2018
Aj ja si myslím ,že lievance
24. jan 2018
kvások 😀
24. jan 2018
Lievance alebo drozdova pomazanka
24. jan 2018
Palacinky
24. jan 2018
palacinky?
24. jan 2018
lievance?
24. jan 2018
Lievance?
24. jan 2018
Kriste.... Neviem... Ale strasnu chut na drozdie som dostalaaaaaaaa 😵
24. jan 2018
tinka.binka
autorBoli to dolkyyyy a ani som ich nestihla odfotit 🙂 Inak aj moja mamina jedava surove drozdie, neviem ako to moze 😝
@henrietam, @katinka1987, @chiaraclaire, @hutkovav, @gilmoregirl, @michellemary, @antonia05, @mirkamurko, @paperinka, @bubloska135, @kajkosilvika, @adelaadelkaadela, @ivet78, @lenok
25. jan 2018
Ďakujem za ❤
25. jan 2018

lievance