icon

Hmmmm, čo to bude až to bude? Čo myslite? #koooopec_srdiecok #rajo

avatar

lievance

24. jan 2018
avatar

Kysnuty kolac? 😊

24. jan 2018
avatar

Kde si prosim ta kupila to mlieko ?

24. jan 2018
avatar

Keby tam bola ešte múka, cukor tak možno palacinky? 🙂

24. jan 2018
avatar

drožďová nátierka?

24. jan 2018
avatar

Lievance, resp "dolky", ako my voláme kysnuté lievance. 🙂

24. jan 2018
avatar

Aj ja si myslím ,že lievance

24. jan 2018
avatar

kvások 😀

24. jan 2018
avatar

Lievance alebo drozdova pomazanka

24. jan 2018
avatar

Palacinky

24. jan 2018
avatar

palacinky?

24. jan 2018
avatar
24. jan 2018
avatar

Lievance?

24. jan 2018
avatar

Kriste.... Neviem... Ale strasnu chut na drozdie som dostalaaaaaaaa 😵

24. jan 2018
avatar

Boli to dolkyyyy a ani som ich nestihla odfotit 🙂 Inak aj moja mamina jedava surove drozdie, neviem ako to moze 😝
@henrietam, @katinka1987, @chiaraclaire, @hutkovav, @gilmoregirl, @michellemary, @antonia05, @mirkamurko, @paperinka, @bubloska135, @kajkosilvika, @adelaadelkaadela, @ivet78, @lenok

25. jan 2018
avatar

Ďakujem za ❤

25. jan 2018