do 10:30h
11:10
9:35 😀
10:03 cize 30 min .??😀😀 u nas to tak ficalo 😀😀
9.35 😀
Zeby 9:53 :D u nas to boli take rychlovky 😀
10:40
Do 9:50 🙂
10:00 🙂
10:10 🙂 ale tak krásne spinka že by som mu dopriala do 11:15
10,08
10:55 😊
12hod😆 Vstane na obed aby sa napapkal
10:53
Neviem moj spava 9 minut napr 😀 takze radsej netipujem
10:42
11:22 😀
Bude spať presne do tej minúty , kým sa nezobudí. 😝
12:00
9:43 😀
Ach jo ;) 9,53 ;) to som toho stihla 😝
@zuzi0911, @danka_1, @katinka1987, @lienocka1988, @anulka19m, @lia.m, cmuuuuuk @smajla27, @lienka525, @denissa88, @linduska1974, @slniecko26, @dolce__vita, @ifka1411, @mona1710, @danielik23, @majocka24, @cucu2, @lenok, @bambibam, @alexandra206, @mea84, @tinka.binka
Ani som si nestihla tipnut 😂
No a co ze kratko ale ten carovny usmev 😍
Dakujem ❤ vidim zo je spachtos ako tinka bola 🙂 hadam najblizsie to bude lepsie 😘👦😎
@tinka.binka no akurat to citam. Chcela som napisat presne 20 minut. U nas totiz obidvaja 'jašteri,' nespali doma v postielke biac ako 15,-20 minut.


11:00h