icon

Len za 3mliecka perfisny shaker, to sa oplatí, no nie? 😘

avatar
17. feb 2018
avatar
17. feb 2018
avatar

rovno v obchode mi daju, alebo treba niekde posielat doklady o kupe,... 😉

17. feb 2018
avatar
17. feb 2018
avatar
17. feb 2018
avatar

Supeeer

17. feb 2018
avatar

Ja by som sa chcela opytat, ci je toto mlieko drahsie ako klasicke resp. aka je odporucana cena, dakujem 🙂

19. feb 2018
avatar

@adamhana ahojky, cena je trosku vyššia, ako u klasického mliečka 😊

19. feb 2018