icon

Počas minulého týždňa som mala také silné bolesti hlavy, že som si myslela, že sa už už povraciam... Zažili ste to už? A to som skoro nič nejedla... áno viem, nemám pitný režim, jem málo a hlúposti... Tak teda dnešným dňom vyraďujem z jedalnička pečivo a sladkosti... Hm, len čo budem jedávať, keď veľa krát na obed som si dala kávu a napolitánku?

avatar

neboj to ta rychlo prejde 🙂

27. okt 2015
avatar

Vidím,že riešiš to,čo aj ja 😀

27. okt 2015
avatar

prosím ťa ten cottage cheese bezlaktozový si kde kúpila? Ešte som ho nevidela.

27. okt 2015
avatar

@adra22
maju ho napr. v Kauflande, Moja samoska,.....

27. okt 2015
avatar

@shania31 jej ďakujem musím kuknuť u nás v Kauflande som ho ešte nevidela.

27. okt 2015
avatar

@adra22
aj tvaroh maju bezlaktozovy znacky Rajo

27. okt 2015
avatar

@shania31 tvaroh áno ten som mala už. Ďakujem

27. okt 2015
avatar

@slivocka obavam sa, ze ano..

27. okt 2015
avatar

@didiana333 no, snazime sa, ale je to tazke 🙂

27. okt 2015
avatar

@adra22 u nas v jednote som ho kupila 🙂

27. okt 2015
avatar

@tinka.binka ja som tak 2x vydrzala tyzden a bola som taka nervna a unavena ze fakt to nestoji zato.

27. okt 2015
avatar

velmi casto mavam taketo stavy aj s tým vracaním - migrena vie poriadne zložiť :(

27. okt 2015
avatar

@bzuzka ano, mavam tu cest :(

27. okt 2015
avatar

@slivocka ale co za to nestoji? ja som strasne unavena praveze teraz..

27. okt 2015