Počas minulého týždňa som mala také silné bolesti hlavy, že som si myslela, že sa už už povraciam... Zažili ste to už? A to som skoro nič nejedla... áno viem, nemám pitný režim, jem málo a hlúposti... Tak teda dnešným dňom vyraďujem z jedalnička pečivo a sladkosti... Hm, len čo budem jedávať, keď veľa krát na obed som si dala kávu a napolitánku?
Vidím,že riešiš to,čo aj ja 😀
prosím ťa ten cottage cheese bezlaktozový si kde kúpila? Ešte som ho nevidela.
@slivocka obavam sa, ze ano..
@didiana333 no, snazime sa, ale je to tazke 🙂
@adra22 u nas v jednote som ho kupila 🙂
@tinka.binka ja som tak 2x vydrzala tyzden a bola som taka nervna a unavena ze fakt to nestoji zato.
velmi casto mavam taketo stavy aj s tým vracaním - migrena vie poriadne zložiť :(
@bzuzka ano, mavam tu cest :(
@slivocka ale co za to nestoji? ja som strasne unavena praveze teraz..

neboj to ta rychlo prejde 🙂