Nové Zámky, práve začalo snežííííííííť 🙂
Aj u nas 0 stupnov
U nas snezi jak zbesneneeeeeee ❄❄❄
Ba sneží od rána
0 stupňov a sneží, ešteže je víkend, inak celá BA by bol kolaps
Spišská Nová Ves +5°C
U nas takto☃
Holic takto plus snezi
Dedinka pri Topolcanoch takto 🙂
+2,5 Partizanske
U nas takto 😉
Zilina 0c
Neviem, prespala som ten cas po dopoludnajsom korculovani s prvorodenou 😉 teraz vstavame a dam kaveju 😀
u nás takto a sneží
U nás v ca 0 stupňov.detisa vyblaznili
Prešov -vyjasnieva sa a začína primŕzať.-2'C
Presov -2
Tatranská Lomnica teraz❄️❄️❄️
V michalovciach cez deň +2 stupne a plus pol metra snehu napadalo cez noc.
ZM aktuálne
-1 a sneženie ORAVA 🙂
Košice vytiahlo na 4C
Bratislava 0°C
Topolcany +4
@mayka84, @viera77, @stastna17, @katinka1987, @bombonka, @oriesocek, @miims, @tatianasevcikova, @jamila, @cabby88, @merikac, @ivetma, @maya_zilina, @lenok, @lucka527, @1978martina, @mravcova, @ixayxa, @kivike, @tigrica182, @atota, @majba, @pauca, @dana2811, @gabriela303, @svano, @janatereza, @cessy
skoro som na vas zabudla 🙂 Uz ale letiaaaaaaaaaaaaa 🙂
@tinka.binka uz aj ja som zabudla ze mali priletieť 😀😀😀dakujem❤️
ďakujem 🌷🌹💃
dakujeeeem
@tinka.binka aj ja som už zabudla 😂 ďakujem 😉















U nás pri Terchovej tiež krásna 0 🙂