icon

Ako bolo v škôlke? Dobre... Tiež vám vaše dieťa odpovedá takto stručne a vy sa nič nedozviete? Skúste to inak.
https://www.modrykonik.sk/blog/tinka_14/article/erozia-zubnej-skloviny-v0xua7/

avatar

A co si robil? Hral som sa. A s kym? S detickami? A ako? S hrackami. A co si papal? Polievocku. A este? Jablcko... Tolko nase debaty 😀

4. nov 2015