Užite si krásny deň. My sme sa teraz zobudili. Teda, ocko práve vstal... 😀 😀
15. sep 2015
Ahooj 🙂 kedy sa tam chystate?? mozno pojdeme aj my 🙂 len tato nam musi prist z prace.
15. sep 2015
Užite si krásny deň. My sme sa teraz zobudili. Teda, ocko práve vstal... 😀 😀
Ahooj 🙂 kedy sa tam chystate?? mozno pojdeme aj my 🙂 len tato nam musi prist z prace.
my sa chystame na plavaren Vincov les. konecne je otvorena po letnej odstavke.