#anketa Keď už sú teda pomaly v každom obchode Vianoce, dajme si aj my dnes takú vianočnú anketu o srdiečka - máte doma už aspoň jeden vianočný darček? Alebo nechávate všetko na poslednú chvíľu?
Ja uz polovicu mam😀
Ja mam este len kúpené 2 ....🙂
ja mam uz pre kazdeho 😀 asi tak 2 mesiace mam natrepane skrine 😀
Pre maleho uz mam vsetko aj zabalene a cakaju na Vianoce...svokrovcom a mojim rodicom ideme kupit v stvrtok
ja mám len málo darčekov ... minulé roky som už o takomto čase mala skoro všetky 🙂 no tento rok nejako nestíham : ))
moja zasada je, ze v decembri uz po obchodoch nechodim. darceky pre deti nakupene, alebo objednane.
zatiaľ po jednom pre syna aj manžela 🙂
Ja uz mam asi tak 1/3 😉
Mame mame ale nie vsetko este ☺
uz mam vsetko nakupene 🙂
Iba pre malého ostatní asi nedostanu nic 🙂
Pre polovicu uz mam nakupene
Uz mam 5.este mi treba 15
ešte nie všetky takže isto budem nakupovať do poslednej chvíle..
pre dcerku uz mam a aj pre syna dva chystame sa v sobotu na nakupy 🙂
ja mam až na nejaké drobnosti už asi vsetko. buď teda uz doma alebo objednané 🙂
my ešte veru nič,ale chystáme sa aspon detom ísť kúpiť
Už skoro všetko kúpené v mojom prípade 🙂
My už skoro všetko už iba rodičom nejakú drobnosť
Nechavsm na poslednu chvilu...ale pre malu nieco uz mam.
my uz mame skoro vsetky darceky uz len nejake malickosti sa dokupia 🙂 nemam rada zhon na poslednu chvilku
Mam skoro pre vsetkych, ale pre najdolezitejsieho cloveka este nie vo stvrtok sa ide na to, S darcekmi zacinam veelmi skoro ( aj vo februari) pretoze si davam na tom zalezat aby boli originálne praktické a aj lacnejšie.
Vacsina kupena a zvysok objednany. Uz len cakam, kedy to pride. Tie, co chcem spravit, este nemam hotove.
Tento rok mi to vyslo uplne prvykrat a musim skonstatovat, ze je to fajn pocit.
Asi nieco na tom bude, ze kocikovanie dava priestor na dumanie ... aj nad darcekmi
Niečo už máme a niečo je na ceste. V decembri budem riešiť už len drobnosti...
Ja tiez nejake darceky mam pokupene
pre deti mame..a my s manzelom uvidime,ze ci si nieco spolocne kupime alebo nie🙂
Mam a dokonca 3 darceky ☺
Uz mam skoro vsetko 😊

pre deti už mám..🙂