icon

#anketa Keď už sú teda pomaly v každom obchode Vianoce, dajme si aj my dnes takú vianočnú anketu o srdiečka - máte doma už aspoň jeden vianočný darček? Alebo nechávate všetko na poslednú chvíľu?

avatar

pre deti už mám..🙂

23. nov 2015
avatar

Ja uz polovicu mam😀

23. nov 2015
avatar

Ja mam este len kúpené 2 ....🙂

23. nov 2015
avatar

ja mam uz pre kazdeho 😀 asi tak 2 mesiace mam natrepane skrine 😀

23. nov 2015
avatar

Pre maleho uz mam vsetko aj zabalene a cakaju na Vianoce...svokrovcom a mojim rodicom ideme kupit v stvrtok

23. nov 2015
avatar

ja mám len málo darčekov ... minulé roky som už o takomto čase mala skoro všetky 🙂 no tento rok nejako nestíham : ))

23. nov 2015
avatar

moja zasada je, ze v decembri uz po obchodoch nechodim. darceky pre deti nakupene, alebo objednane.

23. nov 2015
avatar

zatiaľ po jednom pre syna aj manžela 🙂

23. nov 2015
avatar

Ja uz mam asi tak 1/3 😉

23. nov 2015
avatar

Mame mame ale nie vsetko este ☺

23. nov 2015
avatar

uz mam vsetko nakupene 🙂

23. nov 2015
avatar

Iba pre malého ostatní asi nedostanu nic 🙂

23. nov 2015
avatar

Pre polovicu uz mam nakupene

23. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Uz mam 5.este mi treba 15

23. nov 2015
avatar

ešte nie všetky takže isto budem nakupovať do poslednej chvíle..

23. nov 2015
avatar

pre dcerku uz mam a aj pre syna dva chystame sa v sobotu na nakupy 🙂

23. nov 2015
avatar

ja mam až na nejaké drobnosti už asi vsetko. buď teda uz doma alebo objednané 🙂

23. nov 2015
avatar

my ešte veru nič,ale chystáme sa aspon detom ísť kúpiť

23. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Už skoro všetko kúpené v mojom prípade 🙂

23. nov 2015
avatar

My už skoro všetko už iba rodičom nejakú drobnosť

23. nov 2015
avatar

Nechavsm na poslednu chvilu...ale pre malu nieco uz mam.

23. nov 2015
avatar

my uz mame skoro vsetky darceky uz len nejake malickosti sa dokupia 🙂 nemam rada zhon na poslednu chvilku

23. nov 2015
avatar

Mam skoro pre vsetkych, ale pre najdolezitejsieho cloveka este nie vo stvrtok sa ide na to, S darcekmi zacinam veelmi skoro ( aj vo februari) pretoze si davam na tom zalezat aby boli originálne praktické a aj lacnejšie.

23. nov 2015
avatar

Vacsina kupena a zvysok objednany. Uz len cakam, kedy to pride. Tie, co chcem spravit, este nemam hotove.
Tento rok mi to vyslo uplne prvykrat a musim skonstatovat, ze je to fajn pocit.
Asi nieco na tom bude, ze kocikovanie dava priestor na dumanie ... aj nad darcekmi

23. nov 2015
avatar

Niečo už máme a niečo je na ceste. V decembri budem riešiť už len drobnosti...

23. nov 2015
avatar

Ja tiez nejake darceky mam pokupene

23. nov 2015
avatar

pre deti mame..a my s manzelom uvidime,ze ci si nieco spolocne kupime alebo nie🙂

23. nov 2015
avatar

Mam a dokonca 3 darceky ☺

23. nov 2015
avatar

Uz mam skoro vsetko 😊

24. nov 2015