JAR,lebo všetko krásne vonia,pučí a kvitne...vtáčiky čvirikajú a slniečko svieti 🙂
Najradsej mam zimu pretoze milujem sneh, ked v krbe puka drevo a da sa gulovat :D
ja milujem kazde jedno rocne obdobie 🙂 jar - vsetko sa prebudza, leto - teplo, dovolenka, volne chvile s rodinou, jesen - vychladnutie po lete, zacinaju dlhsie vecery, po vycerpavajucom lete si ich vzdy uzivam no a nakoniec zima - jezisko 😀
mne uz chyba to horuce leto
Jar a jeseň, najkrajšie farby v prírode 🙂
Jar,po studenej,depresívnej zime milujem ako sa prebudza príroda a všetko vonia
jar, keď všetko ožíva a jeseň pre nádherné farby a šarkanov vo vzduchu
Ja osobne mam rada jar,,,všetko krásne kvitne vonia,, dní sa predlžujú 😉
najradšej mám peknú zimu - keď je sneh a svieti slnko, chodíme lyžovať, sú Vianoce, oslavujeme narodeniny, veselý Silvester. Ale vždy sa teším na jar aj na jeseň - to ma chytá taká pekná nostalgia 🙂 Len také leto, ako bolo teraz, ja veľmi nemusím. Max. znesiem 30st.
Ja milujem jeseň pre čaro farieb a taktiež jar
Jar a jesen ani moc teplo ani moc zima a priroda je krasna
letooooo!!!!
Jar lebo vsetko krasne kvitne a po dlhej zime konecne slniecko, leto, lebo neriesim kolko vrstiev oblecenia treba 😀 a jesen, vsetko sa krasne zafarbi a rada zbieram gastany 🙂
ja horúce leto, hoci viacerí nadávali, mne tie horúčavy vyhovujú a tak isto tuhú zimu, ale so snehom, najviac predvianočný čas.
jar je super najlepsie pocasie vsetko kvitne, puci . Je to novy zivot 😀
Kazde jedno rocne obdobie mam rada pre svoje osobite caro. Jar pre vonu kvetov ceresni ,leto pre sladke broskyne,marhule,vonu sucheho sena,zimu pre Vianoceee sneh,spomienky,medvedie labky....suhajdy,prskalky,koledy,sneeeeh a vonu paleneho uhlia z kominov ...jaaj toho je vela.
A jesen...tu milujem najma pre babie leto,suchot listia,gastanovych panacikov,dubaaaaky😉 . Vonu paleneho listia v zahradach ,rylovanie ,ukladanie dreva do stienok 😁....jaaaj tak som si dobre pri tejto otazke zaspominala na kus mojho detstva. Dakujem 😊
Ja mám najradšej leto 🙂 keďže s priateľom sme vodné živly, tak práve leto dáva najviac možností na kúpanie 🙂 + netreba sa veľa obliekať a vrstviť 🙂
Ja mam tiež rada kazde obdobie, kcitnuxu, zohrievajucu teplu jar. Horuce leto, uprsanu jeseň, babie leto. Mrazivu zimu 🙂
Ja milujem teplu jar a jesen, ked je babie leto. Zimu snad iba kvoli vianocnej atmosfere....😀
Leto-milujem teplo,slnko...
jednoznačne je to jar keď začína rásť tráva a pučať stromy a tá vôňa vo vzduchu.. ale mám rada aj teplú jeseň 🙂
Jar...všetko kvitne, tráva sa zozelenie a príjemne teplučko cez deň po studenej zime 🙂
Každé obdobie má svoje čaro. Ale naj mám leto, len nemusím tie extrémne horúčavy. Ale nádherná je aj jar, keď všetko začína po zime kvitnut a hneď je farebnejsi čas
Aj u mňa vyhráva jeseň. Cítim takú harmóniu a vyrovnanie. Ako po dobre odvedenej robote.
Ďakujem za srdiečko 😉
Ja mám najradšej jar. Ešte nie je toľko hmyzu a rastú také rastlinky, aké v lete nie, je to také krásne pozorovať zo dňa na deň, čo už rozkvitlo...a ten voňavý vzduch a spev vtákov - nič sa tomu nevyrovná...už aby bola jar! 🙂
Jar lebo nieje ani teplo ani zima.ale kazde r.obdobie ma svoje caro..nemam rada zimu ale vona mrazu prskaviek a vianoc to prebije 😍😁
leto, odpoved je jednoducha 🙂 milujem Teplo, jednu vrstvu oblecenia , posedenie na terase vecer, ked uz je tma ale napriek tomu take horuco 🙂
Dakujem za ❤
Milujem Leto 🙂 a vecerne prechadzky v satach ale aj zimu koli vianociam 🙂
Asi najmenej jesen, lebo neznasam ked prsi a je zima
😀

vseeetky, kazde jedno, ma svoje caro 🙂