icon

Baby naša malá je chorá a má vyšúchaný noštek od fúkania, kalciovú masť nemám doma, poradíte čo by som jej mohla nato dať?

avatar

ja na toto davam vzdy sebe aj celej rodine FRAMYKOIN.. vecer natriem, aj pocas noci a do rana je pokozka ako znovuzrodena 🙂, nadchu bez toho si uz neviem prestavit..

15. feb 2016
avatar

sudokrem, alebo masticku , ktoru davas na ritku-rybilku....

15. feb 2016
avatar

@katrin21 Framykoin je antibiotikum, urcite by som si to nemazala na hocico a hocikedy.

15. feb 2016
avatar

Labelo alebo akykolvek balzam na pery

15. feb 2016
avatar

modra indulona

15. feb 2016
avatar

@stanulienkat ved nie hocikedy, pri nadche 🙂 viem, ze co to je.. mame ho doma a ked je nadcha, je osvedceny a spolahlivy na toto.. vobec sa nemas coho bat.

15. feb 2016
avatar

Čokoľvek mastné 🙂 my sme dávali aj bepanten alebo vazelinu, propolisovu vazelinu, mastnú tycinku s aloe vera... Skoré uzdravenie 🙂

15. feb 2016
avatar

Ten hojivy zazrak, to vajicko 🙂

15. feb 2016
avatar

@stanulienkat okrem toho, nie je to antibiotikum , ktore uzivas.. to ze si ho par dni po sebe natries na pokozku na noc pod nos, nic neznamena . fakt odporucam.

15. feb 2016
avatar

kozmeticka vazelina alebo akykolvek balzam na pery

15. feb 2016
avatar

Ja tiez framykoin sebe aj detom

15. feb 2016
avatar

vajíčko z oriflame

15. feb 2016
avatar

Hojivy zazrak - ruzove vajicko z Oriflame 🙂

15. feb 2016
avatar

Kokosovy olej

15. feb 2016
avatar

Framykoin

15. feb 2016
avatar

Jedine Framykoin nam na to pomohol, predpisala nam ho doktorka...

15. feb 2016
avatar

Cicadermu

15. feb 2016
avatar

Na osuchany nostek najlepsi je Infadolan, dostanes v lekarni cca za 2-3 eura, je uriceny na regeneraciu koze, odporucam, framykoin je atb urcene na infekcie, tu je zbytocny

15. feb 2016