Baby poradite nieco ucinne na vycistenie pracky??
ocot
Nalej liter octu a pusti na 90stup.
Súhlasím s octom...
ocot a ja ho prilievam občas aj k prádlu hlavne k tmavému
A ocot naliat kam tam kde sa dava prach ci do bubna?
Do bubna
A daj preplachnut
ocot naliat aj tam, kde sa dava prach, aj tam, kde ide avivaz
Tinka najlepšie je Savo perex na 90 st.
Ja kupujem z dm tento. 1/3 vycistim gumy v pracke. Neskutocne lahko bez drhnutia len s handrickou to ide. A potom zvysok do bubna podla navodu. Lepdie akobocot.savo. Soda. Lebo to vsetko som vysskusala
Kyselina citronova ra z za 3 mesiace a pracka je ako nova. Ocot nie je vhodny nakolko je agresivny ku gumickam, tesneniam a pod...veciam. Samozrejme ked ho tam das raz nic sa nestane ale pri viac nasobnom pouzivani to moze byt skor na skodu ako na osoh

dlhy cyklus na 90 s celym balikom sody na pranie (kupis napr. v kauflande)
nasledne dlhy cyklus na 90 s octom