icon

Baby poradite nieco ucinne na vycistenie pracky??

avatar

dlhy cyklus na 90 s celym balikom sody na pranie (kupis napr. v kauflande)
nasledne dlhy cyklus na 90 s octom

19. feb 2016
avatar

ocot

19. feb 2016
avatar

Nalej liter octu a pusti na 90stup.

19. feb 2016
avatar

Súhlasím s octom...

19. feb 2016
avatar

ocot a ja ho prilievam občas aj k prádlu hlavne k tmavému

19. feb 2016
avatar

A ocot naliat kam tam kde sa dava prach ci do bubna?

19. feb 2016
avatar
19. feb 2016
avatar

A daj preplachnut

19. feb 2016
avatar

ocot naliat aj tam, kde sa dava prach, aj tam, kde ide avivaz

19. feb 2016
avatar

Tinka najlepšie je Savo perex na 90 st.

19. feb 2016
avatar

Ja kupujem z dm tento. 1/3 vycistim gumy v pracke. Neskutocne lahko bez drhnutia len s handrickou to ide. A potom zvysok do bubna podla navodu. Lepdie akobocot.savo. Soda. Lebo to vsetko som vysskusala

19. feb 2016
avatar

Kyselina citronova ra z za 3 mesiace a pracka je ako nova. Ocot nie je vhodny nakolko je agresivny ku gumickam, tesneniam a pod...veciam. Samozrejme ked ho tam das raz nic sa nestane ale pri viac nasobnom pouzivani to moze byt skor na skodu ako na osoh

20. feb 2016