pre mna zatial najdrahsie...
10. sep 2015
tak po 3 eura keby boli, to by im aj stacilo...
10. sep 2015
ja ich kefky priam milujem, nielen za to ako POMOHLI mojim ďasnám, ale aj farebnosť je super 🙂 pre mňa JEDNOTKA
11. sep 2015
naj top kefky...pre dospele, pre deti, hryzatko pro najmensi 🙂
11. sep 2015
👍👍👍😍😍😍
11. sep 2015
Pre mna tiez naj.👍
11. sep 2015

mega predrazene zubne kefky :(