icon

I love Curaprox ❤️

avatar

mega predrazene zubne kefky :(

10. sep 2015
avatar

@maca_p pre mna zatiaľ najlepsie

10. sep 2015
avatar

pre mna zatial najdrahsie...

10. sep 2015
avatar

@tinka_14 ja už asi 4 roky iné nechcem, sú fakt naj

10. sep 2015
avatar

tak po 3 eura keby boli, to by im aj stacilo...

10. sep 2015
avatar

ja ich kefky priam milujem, nielen za to ako POMOHLI mojim ďasnám, ale aj farebnosť je super 🙂 pre mňa JEDNOTKA

11. sep 2015
avatar

naj top kefky...pre dospele, pre deti, hryzatko pro najmensi 🙂

11. sep 2015
avatar

👍👍👍😍😍😍

11. sep 2015
avatar

Pre mna tiez naj.👍

11. sep 2015