makku a vzdy siahnem po curaprox 🙂
makku, a vacsinou si vyberam podla farby :D
Jaa mam tu v strede slabo modru 🙂 a radsej maksiu kedze mi krvacaju dasna :-/
Makku. Vyberam si podla farby.
Ultra soft 🙂
Mäkku a pestrofarebnu, ktora mi padne do oka 🙂
tak presne táto sa u nás používa
mäkkú a takú, ktorá sa mi páči farebne 🙂
makku s kratkou hlavou a vyberam uplne nehodne, mala by byt modra
kefky Parodontax,su mäkke
curaprox ultra soft 5460
ultra soft alebo soft a väcsinou podla farby🙂 mam bielu a ciernu🙂 ale tuto znacku mame cela rodinka🙂
mäkkú - curaprox, vyberám si podľa čísla 5460
Tuto znacku tiez pouzivame a mäkku koli dasnam 😉
cela rodina ,tie na obrazku len podla farby samozrejme každy inu farbu
Aj ja mam curaprox ruzovu a ultra soft. Som dostala od starkej a velmi ma potesila 😍
Tiez ultra soft.. A farba podľa toho aké su v balíčku po 3k.. 🙂
tiež ultra soft, podľa odporúčania dentálnej hygieničky..
Presne tuto, momentalne mam fialovu 🙂
aj ja resne tu co je na fotke, najviac mi vyhovuje
ja mám mäkku presne ako na foto ta fialová len moja má biele štetinky 😉
Kupujem mäkké kefky a podľa farby keďže sme štyria,každý už má svoju farbu 😊
Tieto sú najvhodnejšie všetkých používame ich dlho a sne spokojný a aj tým čo som ju poradila si len a len chvália teraz mám modro- žltú 😉
Ultra soft - podla farby. 😊
aj naša rodinka mame CURAPROX aj ten najmenší 20mes.a len ultra soft su super a farbu mame každy inu je to super že sú tak farebne

U nás všetci používa me curaprox mäkke kefky 🙂
Ultra soft vždy popofarby ktorá mi padne dooka
stredná
Makku krvacaju mi dasna
makku, momentalne Sensodyne
@anka555 Ahojte kočky ja som mala tiež taký problém že po každom umytí zubov mi krvácali ďasná no odkedy používam tieto dva pasty na zuby som nesmierne spokojná vôbec mi nekrvácajú a skúsenosť mám veľmi dobrú s nimi väčšinou používam parodontax je síce nechutná taká slano kyslá .. ale u mňa a môjho partnera naozaj že TOP 😉 nemáme žiaden problém .. 🙂
@katkasofka2
mäkku..a vsetko to,co mi poradila dentalna hygienicka..
aj ja mam taku istu mekku zltu.
ja 1560 🙂
makku, na moje bolave jasna to naj 🙂
ja mäkkú a farbu modru😡😀
ja len makku a vyberiem si tu,ktora ma zaujme farbou,tvarom,proste padne mi do oka🙂
curaprox makku cislo 5460 na zaklade odporucania mojej dental. hygienicky a plne mi vyhovuje
Strednu
Curaprox mäkkú
Caraprox ultra soft
Curaprox ultra soft 😉
Curaprox ultra soft
Curaprox ultra soft
Aj my doma používame ultra soft, je super, že sú farebné, aj keď momentálne máme s manželom obaja zelené...😁
stredne alebo tvrde kefky, zistila som ze sa mi nedari dobre vycistit zuby s makkymi. Vyberam podla kvality, kratsiu hlavu, tvarovane stetinky, a hlavne striedam znacky 🙂
Makku kvoli krvacaniu dasien 🙂 pouzivam curaprox
@sovicka177, @luciferova, @stevkakalavska, @anka555, @katkakatarinka, @tanita73, @cammeronka, @tiffany18, @veronikaab, @zita19, @lyonesska, @darinka60, @zany76, @jajkakk, @ajuska41, @dadulkasch, @miroslavab13, @sylvia217, @martaniana, @renka30, @adikad, @kathy232, @mikika77, @anuliq, @micika, @dadino31, @veronika7686, @nikol147, @bloger, @katkasofka2, @aadrika, @anulka0206, @sonicka75, @nexxt, @michaela.g, @atota, @anelehka, @petronelak, @rebakah, @maria263, @basska11, @papalinka7, @lenkan21, @pastel, @lubka484, @ikaika, @9555058645
Ahojte, prepáčte za omeškanie, ako ospravedlnenie posielam rovno 2 srdiečka 🙂
Vdaka 🙂
@tinka_14 dakujem 🙂
Dakujem 🙂
Dakujem 🙂
Ďakujem ☺
Ďakujem veľmi pekne mi až oči zasvieti že dve srdiečka 😉 :-*
@tinka_14 dakujem krasne
Ďakujem ;)
Dakujem.
DAKUJEM .dada


my presne tu ktora je na fotke 🙂 je makka je super 🙂