icon

Mala anketa o srdiečko - akú zubnú kefku používate: mäkkú alebo tvrdú? Podľa čoho si ju vyberáte?

avatar

my presne tu ktora je na fotke 🙂 je makka je super 🙂

10. feb 2016
avatar

makku a vzdy siahnem po curaprox 🙂

10. feb 2016
avatar

makku, a vacsinou si vyberam podla farby :D

10. feb 2016
avatar

Jaa mam tu v strede slabo modru 🙂 a radsej maksiu kedze mi krvacaju dasna :-/

10. feb 2016
avatar

Makku. Vyberam si podla farby.

10. feb 2016
avatar
10. feb 2016
avatar

Ultra soft 🙂

10. feb 2016
avatar

Mäkku a pestrofarebnu, ktora mi padne do oka 🙂

10. feb 2016
avatar

tak presne táto sa u nás používa

10. feb 2016
avatar

mäkkú a takú, ktorá sa mi páči farebne 🙂

10. feb 2016
avatar

makku s kratkou hlavou a vyberam uplne nehodne, mala by byt modra

10. feb 2016
avatar

kefky Parodontax,su mäkke

10. feb 2016
avatar

curaprox ultra soft 5460

10. feb 2016
avatar

ultra soft alebo soft a väcsinou podla farby🙂 mam bielu a ciernu🙂 ale tuto znacku mame cela rodinka🙂

10. feb 2016
avatar

mäkkú - curaprox, vyberám si podľa čísla 5460

10. feb 2016
avatar

Tuto znacku tiez pouzivame a mäkku koli dasnam 😉

10. feb 2016
avatar

cela rodina ,tie na obrazku len podla farby samozrejme každy inu farbu

10. feb 2016
avatar

Aj ja mam curaprox ruzovu a ultra soft. Som dostala od starkej a velmi ma potesila 😍

10. feb 2016
avatar

Tiez ultra soft.. A farba podľa toho aké su v balíčku po 3k.. 🙂

10. feb 2016
avatar

tiež ultra soft, podľa odporúčania dentálnej hygieničky..

10. feb 2016
avatar

Presne tuto, momentalne mam fialovu 🙂

10. feb 2016
avatar

aj ja resne tu co je na fotke, najviac mi vyhovuje

10. feb 2016
avatar

ja mám mäkku presne ako na foto ta fialová len moja má biele štetinky 😉

10. feb 2016
avatar

Kupujem mäkké kefky a podľa farby keďže sme štyria,každý už má svoju farbu 😊

10. feb 2016
avatar

Tieto sú najvhodnejšie všetkých používame ich dlho a sne spokojný a aj tým čo som ju poradila si len a len chvália teraz mám modro- žltú 😉

10. feb 2016
avatar

Ultra soft - podla farby. 😊

10. feb 2016
avatar

aj naša rodinka mame CURAPROX aj ten najmenší 20mes.a len ultra soft su super a farbu mame každy inu je to super že sú tak farebne

sticker
10. feb 2016
avatar

U nás všetci používa me curaprox mäkke kefky 🙂

10. feb 2016
avatar

Ultra soft vždy popofarby ktorá mi padne dooka

10. feb 2016
avatar

stredná

10. feb 2016
avatar

Makku krvacaju mi dasna

10. feb 2016
avatar

makku, momentalne Sensodyne

10. feb 2016
avatar

@anka555 Ahojte kočky ja som mala tiež taký problém že po každom umytí zubov mi krvácali ďasná no odkedy používam tieto dva pasty na zuby som nesmierne spokojná vôbec mi nekrvácajú a skúsenosť mám veľmi dobrú s nimi väčšinou používam parodontax je síce nechutná taká slano kyslá .. ale u mňa a môjho partnera naozaj že TOP 😉 nemáme žiaden problém .. 🙂
@katkasofka2

10. feb 2016
avatar

mäkku..a vsetko to,co mi poradila dentalna hygienicka..

10. feb 2016
avatar

aj ja mam taku istu mekku zltu.

10. feb 2016
avatar

@kathy232 ja mam problem stym len teraz v tehotenstve

10. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ja 1560 🙂

10. feb 2016
avatar

makku, na moje bolave jasna to naj 🙂

10. feb 2016
avatar

ja mäkkú a farbu modru😡😀

10. feb 2016
avatar

ja len makku a vyberiem si tu,ktora ma zaujme farbou,tvarom,proste padne mi do oka🙂

10. feb 2016
avatar

curaprox makku cislo 5460 na zaklade odporucania mojej dental. hygienicky a plne mi vyhovuje

10. feb 2016
avatar

Strednu

10. feb 2016
avatar

Curaprox mäkkú

10. feb 2016
avatar

Caraprox ultra soft

10. feb 2016
avatar

Curaprox ultra soft 😉

10. feb 2016
avatar

Curaprox ultra soft

10. feb 2016
avatar

Curaprox ultra soft

10. feb 2016
avatar

Aj my doma používame ultra soft, je super, že sú farebné, aj keď momentálne máme s manželom obaja zelené...😁

10. feb 2016
avatar

stredne alebo tvrde kefky, zistila som ze sa mi nedari dobre vycistit zuby s makkymi. Vyberam podla kvality, kratsiu hlavu, tvarovane stetinky, a hlavne striedam znacky 🙂

10. feb 2016
avatar

Makku kvoli krvacaniu dasien 🙂 pouzivam curaprox

11. feb 2016
avatar

@kathy232 ja este striedam Meridol, ked citim, ze mam zapalene dasna, ale Paradontax je fakt nejlepsi na bezne pouzivanie

13. feb 2016
avatar

@tinka_14 ďakujem 😀

13. feb 2016
avatar
13. feb 2016
avatar

Vdaka 🙂

13. feb 2016
avatar

@tinka_14 dakujem 🙂

13. feb 2016
avatar

Dakujem 🙂

13. feb 2016
avatar

Dakujem 🙂

13. feb 2016
avatar

Ďakujem ☺

13. feb 2016
avatar

@tinka_14 ďakujem.......potešilo veľmi 😊

13. feb 2016
avatar

Ďakujem veľmi pekne mi až oči zasvieti že dve srdiečka 😉 :-*

13. feb 2016
avatar

@tinka_14 dakujem krasne

13. feb 2016
avatar

Ďakujem ;)

13. feb 2016
avatar

Dakujem.

13. feb 2016
avatar

DAKUJEM .dada

14. feb 2016
avatar

@tinka_14 Ďakujem za srdiečka

17. feb 2016