icon

Milujem tieto reštaurácie pri diaľnici v Rakúsku - včera sme sa cestou domov zastavili v jednej a opäť sme odchádzali nadmieru spokojní, jedlo bolo super, dokonca naša malá dostala aj omaľovávanku a farbičky, aby sa nenudila, kým sme čakali na jedlo... Keď sa chce, tak sa dá...

avatar

Mna takto stale potesia tradicne ceske hospudky s fantastickym jedlom a aj s farbickami🙂

19. nov 2015
avatar

No joo ale tá cena....

19. nov 2015