Neznášam Telekom aj s ich úžasným prístupom k stálym zákazníkom :(
Taky tak, tento rok ich planujeme poslat do certa.....
25. jan 2016
Pripajam sa skonci viazanost a koncim s nimi tak ma nastvali 😡
25. jan 2016
Napodobne, koncim s nimi hned ako sa bude dat
25. jan 2016
Sme na tom rovnako, v júni mi končí paušál, nech už som preč!
25. jan 2016
Tiež u nich končíme... Teraz nám končí net a máme s nimi pokoj...
25. jan 2016
ja mam zas zle skusenosti s orange po 10 tich rokoch odchadzam
25. jan 2016
poznaaam