icon

Ahojte. Dievcata,chcela by som objednat po prvy krat oleje do prania z “Vonavy domov”. Odporucili by ste mi 5? Nieco prijemne,aby to pekne vonalo proste 🙂 Dakujem

avatar

Vsetky vonaju super ,,,,ja objednavam diamante,diamante ylang,relax(stalice),,,,a k tomu vzdy nejaku inu ,,,

14. dec 2020
avatar

Ja mám diamante, energia a magnólia, no najlepšie za mňa vonia diamante a potom magnólia..energiu by som už nebrala

14. dec 2020
avatar
14. dec 2020
avatar

Taktiež ylang, soffice, dolce a argan je celkom fajn 🙂

14. dec 2020
avatar

📍

14. dec 2020
avatar

Aj ja prosím radu. Majú niečo neutrálne ako podrobia vôňa alebo vôňa čistého Prádla. Nič sladké nemám rada. A tie oleje sa dávajú do prania? A do susicky nie?

14. dec 2020
avatar

Ja milujem magnoliu,levandulu

14. dec 2020
avatar

@miu666 tam kde das avivaz tak namiesto nej das olej ,,,nic do susicky,,,,vona relax je prijemna,jemna ,,nie silna

14. dec 2020
avatar

@luba28 super dakujem. A koľko sa dáva toho oleja? To len pár kvapiek že?

14. dec 2020
avatar

@miu666 jeden vrchnacik

14. dec 2020
avatar

Ilang, magnólia, perla za mna

14. dec 2020
avatar

@diablicka ta soffice nieje moc sladka ze z nej hlava boli? Citam ze to je čoko vanilka

14. dec 2020
avatar

@tinula22 nie ta mi najviac vonia s ylangom...u mňa sú tie dve TOP

14. dec 2020