Ahojte. Dievcata,chcela by som objednat po prvy krat oleje do prania z “Vonavy domov”. Odporucili by ste mi 5? Nieco prijemne,aby to pekne vonalo proste 🙂 Dakujem
Ja mám diamante, energia a magnólia, no najlepšie za mňa vonia diamante a potom magnólia..energiu by som už nebrala
14. dec 2020
Ylang
14. dec 2020
Taktiež ylang, soffice, dolce a argan je celkom fajn 🙂
14. dec 2020
14. dec 2020
Aj ja prosím radu. Majú niečo neutrálne ako podrobia vôňa alebo vôňa čistého Prádla. Nič sladké nemám rada. A tie oleje sa dávajú do prania? A do susicky nie?
14. dec 2020
Ja milujem magnoliu,levandulu
14. dec 2020
Ilang, magnólia, perla za mna
14. dec 2020
Vsetky vonaju super ,,,,ja objednavam diamante,diamante ylang,relax(stalice),,,,a k tomu vzdy nejaku inu ,,,