Ahojte. Prosim, ked chcem dat na marcipan este jedlu oblatku, treba ju tam niecim zalepit?
Ak to mas oplatku tak mozes aj medom prilepit...ak na fondane tak staci navlhcit jemne podklad bielym alkoholom alebo vodou
11. jún 2022
Ahojte. Prosim, ked chcem dat na marcipan este jedlu oblatku, treba ju tam niecim zalepit?
Ak to mas oplatku tak mozes aj medom prilepit...ak na fondane tak staci navlhcit jemne podklad bielym alkoholom alebo vodou
je na to špeciálne lepidlo