icon

Baby z Nitry, co mate VUB banku,?prisiel vam uz rodicak?

avatar

este je skoro...

15. máj 2019
avatar

Nezalezi od banky ale od uradu

15. máj 2019
avatar

Sa mi zda ze neskor ako 14teho mi este neprislo.

15. máj 2019
avatar

Mne už nabehla mbanka

15. máj 2019
avatar

@tinula22 vsetko je raz po prvykrat 🙂

15. máj 2019
avatar

Mam VUB a este neprisiel tiez som uz cakala (Trnava)

15. máj 2019
avatar

@kvecia ja otp trnava ale tiez stale nic... Vzdy do 12 by uz bol nabehnuty tak snad zajtra

15. máj 2019
avatar

No baby akurat piplo😂🙏

15. máj 2019