Žlčovým mydlom trošku prečistiť a potom do práčky
27. máj 2019
ahoj, ja som tak mala niektore veci v skatuli odlozene po synovi. 2x som to prala poriadne na 40C a zislo to tak pol na pol. pouzila som aj odstranovac skvrn z Lidl W5. alebo zlcove mydlo. ale nie vsetko zijde dole
27. máj 2019
z coho sa vlastne urobia take flaky?🤷
27. máj 2019
tinula22
autorAle toto je take ako gumovy poťah, nieje to latka
27. máj 2019
tinula22
autorMam nervy lebo ta stolička ma asi tak rok a pol a pouzivana bola asi polroka a teraz ked som toto zbadala tak som ju hned vybalila a idem skusit nejakto odstranit, pripadne, skusim najst mail kde som ju objednavala a reklamujem ju☹️😤
27. máj 2019

Ja som prala potah na 30