Ahojte...poraďte niečo na veľmi popraskané pery...balzam nezaoberajú...🙁
Med
skus saloos ten je na inej báze ako tyčinky balzam na usta, len je ako fakt dost mastny stači na tenko
Aloe lips, je hojivy, úplne top.
Hojivy zázrak (vajíčko) s Oriflame
kokosovy olej s trstinovym cukrom - pouzivat ako peeling a potom potriet medom
Med, kokosovy olej
Ja s tym bojujem od vianoc. Pomohla mi neutroge a lipstick a kalciova mast z lekarne.
Veľká vďaka za rady dievčence🙂
klasické kravské maslo s troškou medu
Samozrejme prijímať dostatok tekutín a vyhýbať sa prekúreným miestnostiam
Infadolan.Hotovy zazrak na pery 😉
Ja mám rovnaký problém. A naozaj som skúšala všetko, aj z lekárne... Aj vodu pijem. Jediné, čo funguje mne, je, že mám na nočnom stolíku modré Labello (ale v podstate môže byť čokoľvek) a pred spaním si nahrubo natriem pery. Až tak, že sa lepia. Po 2-3 dňoch suché, popraskané pery zmiznú.
balzam na pery značka Neutrogena, vyšší faktor. Dostať ho v lekárni. Mne veľmi pomohol.
Obycko vazelina
Mne pomohol balzam Lavera SOS
Ja pouzivam nechtikovu mast z lekarne.
Nam pomaha tento astrid maxi...👍
Infadolan, už ho používam ozaj na všetko, aj manžel si ho dáva keď má niekedy taký suchý flak pri kútiku úst.
Vdaka dievčence za vase rady... kupila som si infadolan v lekarni a možem potvrdit že je to uz omnoho lepšie ako to bolo a som velmi rada 🙂


vaselina