Kamoška mala niečo podobne a mala v krvi bacil, ale treba to dať posudiť lekarovi
ja by som skor podla vysypu na ruky ,nohy,usta
mne sa tak podobne prejavuje alergia, tie maličké červené bodky sa po 1-2 dňoch roztiahnu a spoja do takých máp. Určite by to mal vidieť čím skôr lekár 😉
Je to vodovy ci hnisavy pluzgier?Svrbi to?
https://www.modrykonik.sk/group/6796/ spytaj sa v tejto skupine..a nech sa moc nepriblizuje k malemu..najma k tvaricke..urcite nebozkavat...
Noo ja som mala takto alergiu na nejake jedlo (asi zle umyte cucoriedky - z Peru, tiez neviem co som cakala), presne ako tanicka vyssie spominala, ja som to mala na tvari a krku - najprv take bodky svrbive a potom sa to roztiahlo na mapy a opuchlo to, bola sa dvakrat na pohotovosti ...
@titkovamiriam mne doktorka tusim hovorila , ze to je len detska choroba
@saasskaa ak myslíš chorou ruky nohy ústa tak nie je to len detská choroba, syn to mal a chytil to aj tatino 😀
je to hnus ale dufam ze si ho nefotila ked spal.. to by bolo este hnusnejsie. ked nemas istotu - kup mu muzsku verziu pasu cudnosti..
@saasskaa ale kde moja to potom moze chytit komplet cela rodina...začina to u deti a potom kto ma slabsiu imunitu tak to chyti :(
@nelibeli3 a bola na koznom
@alundra fotila som to ked bol hore :D
@titkovamiriam o čom to píšete o akej chorobe decke ?
@tudlenudle vsak choroba ruky nohy usta tak sa vola a nieje len detska ale dostane ju aj dospalý človek:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/235268/ruka-...
@titkovamiriam
@titkovamiriam
@valilienka2 dobre baby 🙂 mne sa zdalo ze mi dr hovorila ze je len detska. Ale tak zrejme si to mylim. 🙂
@tudlenudle ta moja kamoška bola v nemocnici...aj si tam poležala...a vysetrenia jej urobila asi vsetke možne
Lebo to má už aj po chrbte ale riadne
@tudlenudle co takto zajst k lekarovi?Myslim,ze ten bude najlepsie vediet
@saasskaa určite to chytia hlavne deti a dospeláci sú podľa mňa výnimka..
@tudlenudle určite nech ide k lekárovi..




A kiahne?