icon

Baby neviete čo by to mohlo byť? Má to aj na nohe... Nestretli ste sa s niečím takým???

avatar

A kiahne?

20. mar 2016
avatar

Kamoška mala niečo podobne a mala v krvi bacil, ale treba to dať posudiť lekarovi

20. mar 2016
avatar

ja by som skor podla vysypu na ruky ,nohy,usta

20. mar 2016
avatar

mne sa tak podobne prejavuje alergia, tie maličké červené bodky sa po 1-2 dňoch roztiahnu a spoja do takých máp. Určite by to mal vidieť čím skôr lekár 😉

20. mar 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Je to vodovy ci hnisavy pluzgier?Svrbi to?

20. mar 2016
avatar

https://www.modrykonik.sk/group/6796/ spytaj sa v tejto skupine..a nech sa moc nepriblizuje k malemu..najma k tvaricke..urcite nebozkavat...

20. mar 2016
avatar

Noo ja som mala takto alergiu na nejake jedlo (asi zle umyte cucoriedky - z Peru, tiez neviem co som cakala), presne ako tanicka vyssie spominala, ja som to mala na tvari a krku - najprv take bodky svrbive a potom sa to roztiahlo na mapy a opuchlo to, bola sa dvakrat na pohotovosti ...

20. mar 2016
avatar

@titkovamiriam mne doktorka tusim hovorila , ze to je len detska choroba

20. mar 2016
avatar

@saasskaa ak myslíš chorou ruky nohy ústa tak nie je to len detská choroba, syn to mal a chytil to aj tatino 😀

20. mar 2016
avatar

je to hnus ale dufam ze si ho nefotila ked spal.. to by bolo este hnusnejsie. ked nemas istotu - kup mu muzsku verziu pasu cudnosti..

21. mar 2016
avatar

@saasskaa ale kde moja to potom moze chytit komplet cela rodina...začina to u deti a potom kto ma slabsiu imunitu tak to chyti :(

21. mar 2016
avatar

@nelibeli3 a bola na koznom

21. mar 2016
avatar

@alundra fotila som to ked bol hore :D

21. mar 2016
avatar

@titkovamiriam o čom to píšete o akej chorobe decke ?

21. mar 2016
avatar

@tudlenudle vsak choroba ruky nohy usta tak sa vola a nieje len detska ale dostane ju aj dospalý človek:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/235268/ruka-...

21. mar 2016
avatar

@titkovamiriam
@titkovamiriam
@valilienka2 dobre baby 🙂 mne sa zdalo ze mi dr hovorila ze je len detska. Ale tak zrejme si to mylim. 🙂

21. mar 2016
avatar

@tudlenudle ta moja kamoška bola v nemocnici...aj si tam poležala...a vysetrenia jej urobila asi vsetke možne

21. mar 2016
avatar

Lebo to má už aj po chrbte ale riadne

21. mar 2016
avatar

@tudlenudle co takto zajst k lekarovi?Myslim,ze ten bude najlepsie vediet

22. mar 2016
avatar

@saasskaa určite to chytia hlavne deti a dospeláci sú podľa mňa výnimka..

22. mar 2016
avatar

@tudlenudle určite nech ide k lekárovi..

22. mar 2016