😱😱 co je tocka? 🤣🤣
23. júl 2023
@natalka13 uff nepila si vodu z niektorych kohutikov 😅😅 ja si nedam vodu ani u nas doma z kohutika lebo mi nechuti, v primorskych strediskach kde sa odsoluje morska voda a ta potom prudi v vodovodnom potrubi je naozaj gourmet zazitok pit “tocku”
23. júl 2023
To je pekna myslienka-nazor.
23. júl 2023
😍👌👌
25. júl 2023

Alebo si dam tocku a hned mam.lepsi pocit.
Voda ako voda. Je to o rozhodnuti.