Mali sme v robote túto značku celkom fajn no tiež po nejakom čase to uz nevonalo ale vydržalo to dlhšie ako iné klasické ja mám vo wcku airvick ten automaticky
20. jan 2020
My pouzivame a velmi odporucam.
Vonia uzasne. Ja mam rada tuto zelenu. A aj dlho vydrzi.
20. jan 2020
mame v praci, aj doma... voni to dost prenikavo, takze ucinok to ma, akurat pozor aby to nespadlo do WC - mali sme tu cest rozoberat zachod 🙈
20. jan 2020
mali sme modru a zltu
20. jan 2020
Ja kupujem domestos tie zlte a dost vonaju....toto nepoznam.
20. jan 2020

Pripnem sa, tiež niečo nutne potrebujeme