icon

Poznate tieto vone do wc? Oplati sa? Ja uz neviem co pouzivat, tie klasicke vobec nevonaju

avatar

Pripnem sa, tiež niečo nutne potrebujeme

20. jan 2020
avatar

Mali sme v robote túto značku celkom fajn no tiež po nejakom čase to uz nevonalo ale vydržalo to dlhšie ako iné klasické ja mám vo wcku airvick ten automaticky

20. jan 2020
avatar

My pouzivame a velmi odporucam.
Vonia uzasne. Ja mam rada tuto zelenu. A aj dlho vydrzi.

20. jan 2020
avatar

mame v praci, aj doma... voni to dost prenikavo, takze ucinok to ma, akurat pozor aby to nespadlo do WC - mali sme tu cest rozoberat zachod 🙈

20. jan 2020
avatar

mali sme modru a zltu

20. jan 2020
avatar

Ja kupujem domestos tie zlte a dost vonaju....toto nepoznam.

20. jan 2020