icon
1 / 1
avatar

Tak toto by som zozrala tak rychlo teraz, len by sa zaprasilo. 😂

25. feb 2026
avatar

A to si len vyliala klasicke cesto na plech? Ci to je speci recept?

25. feb 2026
avatar

to aj mna zaujima, ci sa robi cesto nejak inak, alebo len klasicke sa da upiect. uz to chcem dlhsie vyskusat 🙂

25. feb 2026
avatar

Nie je to skôr ako roláda?

25. feb 2026
avatar

Aj my dnes palacinky 👍 Dobrú chuť!

25. feb 2026
avatar
@jamimo

Aj my dnes palacinky 👍 Dobrú chuť!

@jamimo 👌👌👌 klasické mi chutia viac

25. feb 2026
avatar

Prilis hrube,nie?

25. feb 2026