A to si len vyliala klasicke cesto na plech? Ci to je speci recept?
25. feb 2026
to aj mna zaujima, ci sa robi cesto nejak inak, alebo len klasicke sa da upiect. uz to chcem dlhsie vyskusat 🙂
25. feb 2026
25. feb 2026
Nie je to skôr ako roláda?
25. feb 2026
Aj my dnes palacinky 👍 Dobrú chuť!
25. feb 2026
Prilis hrube,nie?
25. feb 2026

Tak toto by som zozrala tak rychlo teraz, len by sa zaprasilo. 😂