Ahojte. Chcela by som robiť langoše, ale nepripravila som si cesto. Máte overený recept na langoše bez kysnutia?? Už som raz jeden skúšala a cesto som hodila do koša. Preto vas poprosím o niečo, čo vám aj vyšlo 🙂
Ja dám len múku,droždie ,mlieko ,soľ a mikrovlnku vyhrejem a šup tam .Za chvíľu je vykysnuté
Tento recept mam overeny.
A cesto robím od oka
https://dobruchut.aktuality.sk/recept/4170/foto... tento mam overeny a aj ja sa dnes chystam 😊
vyjde tak 5-6 stredne velkych langosov
Veď do obeda ti vykysne hociktore cesto
Ved cesto mas do hodiny hotove a kysnute je stale to iste, len pridas, uberies, sice ja robim od oka na 4 ks , ale muka, mlieko, voda, sol, kvasnice, kysla smotana, vajce
Cesto na langoše nekysne...urobím, dam do chkadnicky a po hodinke uz robim...ono vlastne "kysne" za studena...potom urobím bochnicky, necham chvilu na doske v kuchyni a vyrážam
@viktoriazria presne tieto robievam, sú úžasné
s kypriacim praskom
https://varecha.pravda.sk/recepty/rychle-nekysn...

Za pól hodinu vykysnu . Na teplom mieste