Ahojte. Kúpila som dnes v Lidl parene buchty. Nikdy som ich ani predtým nerobila. Ako ich mam pripraviť? Dajte prosím nejaké typy.
normálne v hrnci naparíš, aby boli mäkkučké aj neskôr na tanieri.
Vytiahnes " parák" dáš vodu do hrnca, do toho tu vec, na to buchty, ohrejes. Posypeme cukrom a kakaom , dobrú chuť.. značka plynový sporák..
Ja dávam do mikroténového sáčku,pokropím vodou,pridám tam kúsok masla a dám na pár sekúnd do mikrovlnky.
Ak máš kovové sitko.. Tak.. Do väčšieho hrnca daj vodu tak cca 5 cm aby bolo.. Môžeš z kanvice.prevarenu.. Dáš to sitko kovové.. Poukladaj buchty a prikry pokrievkou alebo imym hncom.. Ak voda vrie tak ich nechaj pod hrncom cca 5 minut.. Potom sú hotové.. Roztopí maslo.. Polejes a posypes grankom napriklad
Predpokladám že na obale je aj napísané ako ich pripraviť.. teda nepredpokladám ale viem..
Lepšie su ak ich naparíš v hrci s vodou ( cca 5 minut ) na paraku, ale kludne ak sa ti nechce daj do mikrotenoveho sačku a na par minut do mikrovlnky
Mikrovlnka? Len to nie...
Návod tam práve písaný nie je, preto sa pýtam. Ďakujem za vaše rady. Dúfam, že budú chutné. Možno by bolo fajn vyskúšať spraviť domáce🙂
Aj ja som ich dnes kupila, že 0,79 centov 6 kusov, uvidíme ako budú chutiť 🙂
V mikrovlnke neodporúčam, oni su take tuhšie tieto. Ak máš takú sieťku dierkovu do hrnca na nožičkach, do hrnca daj naspodok 5cm vody, na to stojan dierkovy a do toho buchty. Zakryte to musí byt a keď začne vrieť nechat v pare aj 5 minút. Myslela som že toto každý vie ako sa pripravuje 🙈
Potom už len oprazene maslo s grankom alebo škoricou
@thinna33 a to co su polske? Nejaké lacne nie?
@daniela022
Nie 😂 konci im ochviku záruka tak dali asi na všetky, bolo ich tam veľa a tri druhy, kakaové, slivkove a cuciriedkove. Ja som vzala slivkove ale až zajtra ich ochutname
@thinna33 tak to ano 😊 Dobruu chut 😋
Zohriať v mikrovlnke, dať na to roztopené maslo, posypať grankom cukrom