Ahojte. Po pár rokoch som vytiahla zabelene detské veci a na väčšine oblečenia sú žlté škvrny. Pôjde to dole? Máte skúsenosť? Mam jedine Frosh na škvrny.
Áno, zojde to. Ja som na to nepoužila nič špeciálne. Stačí oprať.
9. feb 2022
ja som len oprala v práčke a všetko pekne zišla..
9. feb 2022
No mne tie zlte hocikde po obleceni zisli, ale tie na golieroch od zateceneho mlieka nie. Ked som ich odkladala, boli ciste, ale casom zozltli, tak sli do kosa.
9. feb 2022
Savo perex
9. feb 2022
Jasné, zíde to pekne dole. Mám to rozpísané v skupine ak tak mi napíš, pošlem ti pozvánku 🙂
9. feb 2022
Ak odkladas veci,tak bez zehlenia.vraj sa aj vtedy robia zlte flaky,ked to dlho stoji.
9. feb 2022
Mne sa aj na takéto zajdene veci osvedčilo kokosové mydlo