Ahojte. Robím akurát makove sulance a zistila som, ze mam mak ktorý nie je pomlety. Mate nejake rady co s tým? 😀 Ci zjesť aj také?
Pomlieť ho? My by sme nemletý nezjedli.
28. jan 2023
Nemlety nie....ak nemáš mlynček na mak , tak opraž nasucho strúhanku a zmiesaj s cukrom, my máme aj také šúľance radi
28. jan 2023
Mixer nemáš?
28. jan 2023
Ja "meliem" v mixeri, mlyncek ani nemam
28. jan 2023
My sme zjedli normálne celý, nemletý.
28. jan 2023
Nemlety dávam len do piškóty na koláč...na šúľance skús mlynček na kávu alebo mixer
28. jan 2023
Sprav orechové, grankove
28. jan 2023
Už neskoro, ale pre budúcnosť: daj sáček s makom do ešte jedného vrecka, a klep tĺčikom na mäso.
28. jan 2023
Mlynček na kávu nemáš?