Akú odpoveď by ste zvolili vo vašom prípade, ak sa vás niekto opýta co ste v živote dosiahli vy? Viem, že odpovede môžu byť rôzne aj vnímanie otázky.
Spokojnosť.
Nemusí byt konkrétna,môže byt odpoved , že zatiaľ som dosiahla všetko, čo som chcela .
Neriešiť malichernosti a uvedomit si, čo je v živote dôležité a byť za to vďačná.
Dosiahla som to,že som so svojím životom maximálne spokojná a som šťastná.A že mám všetko,po čom som kedy tuzila
Skvelého manžela, zdravé deti a rodinu na ktorú sa môžem spoľahnúť
V podstate mám všetko o ostatné sa vieme postarať
Zmierenie sa so synovou diagnózou, i keď občas sa mi pri predstave budúcnosti zalesknú oči. Už je to oveľa menej krát ako v minulosti, ktorú neviem zmeniť....
Toto by som vedela zhodnotiť tak na sklonku môjho života. Zatiaľ je všetko len zatiaľ, čo som dosiahla, pretože všetko sa dá zmeniť. Všetko.
Že máme krásne zdravé deti.. ostatné je nepodstatné 👍
Vseko co som mohla , viac mi netreba
zalezi ci z pracovnej, osobnej oblasti