Dnes idem robiť struhany tvarohový koláč, píšu ze tvaroh jemný tam ide. Neviem ci mam kúpiť jemný hrudkovity alebo je myslene ten odtucneny. Aký používate vy?
Banovecky alebo babička dávam, ten je taký medzi jemným a hrudkovym
ja pouzivam najcastejsie jemny hrudkovity od olma, nie je taky hrudkovy ako ostatne s tym nazvom a nie je ani kremovy. ale vzdy si mozes zmiesat rozne, ako bude vam vyhovovat
aky kupim, najlepsi hrudkovity je polkilovy z Lidla, toho je tak akurat na jeden plech
Ja robim z jemneho odtucneneho, nam to tak chuti lepsie nez jemneho hrudkoveho
z jemneho je lepši ako z hrudkoviteho
hrudkovitý dávam
Nám chutí s hrudkovitým.
Jemny,kremovy. Ked nemam,tak hrudkovy rozmixujem a zmiesam so snehom,je nadychany,hladky,jemny.
Ja používam tučný hrudkovitý Babička. Ten nám chutí najviac.
Akykolvek chces, ja pouzivam jemny (nie hrudkovity), tak nam chuti viac ako s hrudkami. A ci kupis klasicky, nizkotucny alebo celkom odtucneny, je uplne jedno.