Mali ste v postieľke pre bábätko ešte niečo na plachte? Ja rozmýšľam, či dať nejakú deku, aby malo zo spodu teplejšie.
Plachtu a dietatko cca do 3.mes.v perinke
24. mar 2022
Ani ja som nemala, iba nepremokavú podložku keď bol väčší. Nič iné podľa mňa netreba.
24. mar 2022
Ked je malinke a nemas ho napr.vhniezde ,som davala plienocku pod hlavicku aj v kociku vzdy
24. mar 2022
Nie keďže boli v zavinovačke..
24. mar 2022
nie plachta bola vzdy cista,nic do coho by sa mohli zamotat tam nemali,ani hniezdo ani mantinel ,za mna lapace prachu.
24. mar 2022
nie, aj nepremokavu podlozku sme museli dat dolu, lebo sa velmi potil
24. mar 2022
Nie,vsak nespi na stanovacke v spacaku. Nevidim dovod,aby mu na bavlnenej plachte bola zima,ked je vonku 2O stupnov.
24. mar 2022
Nie nemala bavlnenu plachtu nech sa nepotia .