icon
1 / 1
avatar

Aku mas nohu? Uzku? Siroku?

14. jún 2023
avatar

Dcera ma podobne v ciernom a mne teda vadia,ja v tom neviem chodit

14. jún 2023
avatar

Kup si peterlegwood slapky.
V tych vydrzis.

14. jún 2023
avatar

Ja mam a ine by som nechcela mne sa v tom dobre chodi mam sirsiu nohu

14. jún 2023
avatar

Kúp na shein , imoda všetko odtiaľ nakupuje a ešte je aj darebna nafotiť vlastne fotky ale rovno da zo sheinu a o polovicu a viac drahšie 🙂 len mala rada ,aj keď si sa nepýtala

14. jún 2023
avatar

Hej u cinana. Na chate v tom beham cely den a v pohode. 😁

14. jún 2023
avatar

@dadkadadus neda zo sheinu, vyrobcovia im ponukaju tie fotky na pouzitie 😉

14. jún 2023