icon

Máte skúsenosť s pracim prachom, pri ktorom nie je potrebná aviváž a prádlo bude krásne voňať? Bola by som vďačná za značku

avatar

Ja pouzivam rakusky Ariel a som spokojna.
A ano,je rozdiel ci nas a ci od nich...

13. feb 2023
avatar

Presne ako píše @amel. Z Rakúska Ariel používam

13. feb 2023
avatar

Ariel, žltý lenor

13. feb 2023
avatar

Rano si dam parfum. Fakt krasne voniam a nemiesa sa mi z nejakou lacnou avivazou.

13. feb 2023
avatar

Lenor

13. feb 2023