Máte skúsenosť s pracim prachom, pri ktorom nie je potrebná aviváž a prádlo bude krásne voňať? Bola by som vďačná za značku
Presne ako píše @amel. Z Rakúska Ariel používam
13. feb 2023
Ariel, žltý lenor
13. feb 2023
Rano si dam parfum. Fakt krasne voniam a nemiesa sa mi z nejakou lacnou avivazou.
13. feb 2023
Lenor
13. feb 2023
Ja pouzivam rakusky Ariel a som spokojna.
A ano,je rozdiel ci nas a ci od nich...