Môžem vziať do lietadla 2x Rajec vodu čistú, tuším je to 0,5l... mam 2 deti (6r a 2r). Viem, že pri deťoch to vedia tolerovať, akú máte skúsenost?!÷
Nie liter vody netoleruju, ved kupis za kontrolou. Nam 200ml dzus co mal maly v ruke nedovolili musel ho vypit pred kontrolou. V Turecku na letisku ani kvapka vody neprejde,mame skusenost
Kup si za kontrolou alebo si zober z domu prazdne flasky a vies si nacapovat vodu z fontanky. SU v BA aj vo Viedni. Pre to 2 rocne mozno jedna mala flaska by presla, ale ovela mensia.
Dieťa 2r prešlo mi 1,5l vody v BA aj v Tunisku 🙂
V ke vpohode pustili, ale musela som sa napit pred nimi
My sme tiež ale nechtiac prepašovali 1,5 l vodu. Úplne sme zabudli,že ju máme vo vaku a zistili sme to až v lietadle 😂
pri 2 rocnej sme mali 1.5l lucku a v termoske 3dcl horucu vodu- ani okom nemihli. pri tak malych detoch v pohode prejde.mam opakovane skusenosti.
Vzdy nosim prazdnu flasu a za kontrolou napustim
Mojím nosím ich fľaše 0,5l a bez problémov. Vo Viedni zvlášť pozrú. Minulý rok sme ich z Antalye ani nevybrali z tašky a nikto neriešil.
Minulý rok v Antalyi nám prešli 4x 0,7l voda (boli sme 4, 2+2 väčšie deti a ani to neriešili, mala som v taške pri jedle a deti v ruksakoch, ani sme nevybrali, cez pás to prešlo s vecami
@amel my sme sa vcera vratili z istanbulu a kontrolocali veru prisne
@miriam05 no my sme vcera isli istsnbul-vieden a bola nulova tolerancia flias s tekutinou, vsade upozornenia do max 100ml a spolu max liter
@karina1313 Ataturk ci Sabiha?Ale možno to sprisnili. Vždy,keď sme leteli tam (vacsinou VIE),nám vychádzali všetko,smerom späť sme si I ťavu mohli vziat:D
@amel vies ze neviem 🙂 ani som nevedela ze su 2, mali sme vsetko na kluc vratane transfetov isli sme velkym lietadlom s turkish airlines (v rade 8 sedadiel) ja som mala len birken slapky este aj z tych ma kontrola vyzula tak ocividne sprisnili
@karina1313 sranda....si bola asi podozriva🙂
Ale myslím,že to vyzvanie bude náhodná záležitosť ako stery z ruk
@amel asi 🙂 ale pitie brali vsetkym, iba v emiratoch ked som isla vyhodit flase tak prisiel za mnou z kontroly ze nie, ze si mozem vaetko zobrat 🙂
@karina1313 hej,tam tiež neriešia.My vždy plne vaky vody,ale veľmi záleží,čím letíme.Deti sú ako stepne kobylky:D
@amel my sme teraz mali jedlo aj pitie v lietadle tak som neriesila, inak neviem 1,5 hodky pred startom sme sedeli v lietadle co sme nemali povoleny odlet kvoli pocasiu nad viednou
@karina1313 to verim.To video s krupami si videla?
Ale v Turkish problém s vodou nie je🙂
@amel to rozbite lietadlo myslis? My sme vcera boli v takej turbulencii ze mi nebolo vaetko jedno
Nie, môžeš si na letisku kúpiť minerálku s vysokohorskou prirážkou 😃
@karina1313 jo.
2r dovolia,6-roc nie,ak nebude mať sekuritak fantastickú náladu,žeby prizmuril oko.
Neviem z akého letiska síce,ale je problém kúpiť vodu za kontrolou?Tak raz si dáte vodu za 2,50....alebo ak by ste chceli naozaj výrazne ušetriť,vypite pred kontrolou a za kontrolou nacapujete do tých fliaš.
Ale aby som bola presná,do lietadla vieš vziať i oveľa viac vody.