Ráno som začala prať, no vypli nám vodu. Práčka pipa, vypisuje tam E a nejaké čísla, co mam spraviť? Stačiť tlačítko vypnúť?? Alebo nechať tak??
no ak nema vodu, tak jasne ze vypni
21. jan 2022
Ja by som dala odstredovanie a vypustenie vody a potom zapla nanovo led pustia vodu .
21. jan 2022
daj jej pauzu alebo ju vypni. A ked pustia vodu, tak ju hned nepustaj aby sa ti bordel co sa vyplachne z potrubi nenakydal do servoventilov. Treba dobre odpustiti vodu z kazdej baterie
21. jan 2022
veronika_999
autorPíše chybu E10, co znamená, ze nejde voda. Po jej zapnutí mam teda co nastaviť? Práčka mala do konca cca 20 min. Stále sa v tomto zaúčam..
21. jan 2022
Kukni v prirucke alebo na nete presny symbol