icon

Ráno som začala prať, no vypli nám vodu. Práčka pipa, vypisuje tam E a nejaké čísla, co mam spraviť? Stačiť tlačítko vypnúť?? Alebo nechať tak??

avatar

Kukni v prirucke alebo na nete presny symbol

21. jan 2022
avatar

no ak nema vodu, tak jasne ze vypni

21. jan 2022
avatar

Ja by som dala odstredovanie a vypustenie vody a potom zapla nanovo led pustia vodu .

21. jan 2022
avatar

daj jej pauzu alebo ju vypni. A ked pustia vodu, tak ju hned nepustaj aby sa ti bordel co sa vyplachne z potrubi nenakydal do servoventilov. Treba dobre odpustiti vodu z kazdej baterie

21. jan 2022
avatar

Píše chybu E10, co znamená, ze nejde voda. Po jej zapnutí mam teda co nastaviť? Práčka mala do konca cca 20 min. Stále sa v tomto zaúčam..

21. jan 2022