V lete ideme s ročným dieťaťom k moru, kde a ake plavky ste kupovali? Videla som, ze také malé deti mávajú s dlhým rukávom taky overalik alebo vrch a spodok zvlášť, nemam s tým skúsenosť zatiaľ.
Pozri decathlon,tam kazdy rok kupujem
3. máj 2023
Next,mavaju i set s capicami.
Odporucam i ciapky z rybicka.sk
3. máj 2023
Najlepšia vec na svete....synovi som to dávala vzdy pri mori cca do 8r....ked bol menší overal...potom tričko a spodok..nemusela som sa báť ze sa spali...
3. máj 2023
Ja som dala neoprénový spodok / plavky pre bábätká zadrží stolicu, tričko a klobúk s UV ochranou
3. máj 2023
Tričko s UV aj klobúčik s UV sme mali s decathlonu a neoprénove plavky
3. máj 2023
My sme mali aj aj. Viac sa mi páčilo zvlášť tričko a zvlášť spodok. 👍 Teraz budem kupovať iba takú variantu. Obchod neporadim, kúpila som tu na mk.